Ναταλία Γερμανού: «Η Μαρία Κίτσου και ο Γιάννης Κουκουράκης δεν ήρθαν ποτέ στην εκπομπή»

17:58 - 27/04/2022

Υπάρχει καλεσμένος που δεν έχει πάει στην εκπομπή που παρουσιάζει η Ναταλία Γερμανού; Και όμως, υπάρχουν τουλάχιστον δύο με ονοματεπώνυμο […] The post Ναταλία Γερμανού: «Η Μαρία Κίτσου και ο Γιάννης Κουκουράκης δεν ήρθαν ποτέ στην εκπομπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναταλία Γερμανού: Όσες οχλήσεις και αν τους έγιναν, η Μαρία Κίτσου και ο Γιάννης Κουκουράκης δεν ήρθαν ποτέ

‘Έχει τύχει να καλέσω τραγουδιστές στους οποίους έχω γράψει τραγούδια και οι οποίοι έχουν κάνει τεράστια επιτυχία, με δικά μου κομμάτια κι εκείνοι να μου πουν: «Ξέρετε, εγώ δεν βγαίνω” σημείωσε η Ναταλία Γερμανού. Σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό HELLO! και την Μαρία Κολλιάτσα, η Ναταλία Γερμανού αποκάλυψε ποιοι ηθοποιοί δεν έχουν πάει καλεσμένοι ... Περισσότερα To άρθρο Ναταλία Γερμανού: Όσες οχλήσεις και αν τους έγιναν, η Μαρία Κίτσου και ο Γιάννης Κουκουράκης δεν ήρθαν ποτέ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»