Θρήνος – «Έφυγε» ξαφνικά από τη ζωή η 34χρονη Έλενα Νικολάου

09:36 - 29/04/2022

Θρήνος – «Έφυγε» ξαφνικά από τη ζωή η 34χρονη Έλενα Νικολάου Θλίψη σκόρπισε η είδηση του θανάτου της νεαρής Έλενας Νικολάου από τη Λεμεσό. Ο θάνατος της 34χρονης Έλενας επήλθε από ανακοπή καρδίας τη Δευτέρα του Πάσχα, βυθίζοντας στο πένθος την οικογένεια και τους φίλους της. «Μετά λύπης μας σας ανακοινώνουμε τον πρόωρο και ξαφνικό […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νέο σοκ. Έφυγε ξαφνικά απ’ τη ζωή 51χρονος στην Αθήνα

Γαϊτανάκι θανάτου και δυστυχώς δεν έχουν τέλος οι άσχημες ειδήσεις στα Τρίκαλα. Ακόμη ένας νέος άνθρωπος έφυγε από τη ζωή χθες βυθίζοντας στο πένθος την οικογένειά του και το χωριό του, το Πρίνος.   Πρόκειται για τον Θανάση Αγγελάκη, 51 ετών, ο οποίος ζούσε και εργάζονταν στην Αθήνα. Αναμένεται νεκροψία-νεκροτομή και η κηδεία του θα […]

Διαβάστε το στο trikalavoice.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή