Στέλιος Κρητικός – Κάτια Παπαδοπούλου: Βάφτισαν την κόρη τους – Φωτογραφίες

21:28 - 30/04/2022

Μια πολύ ξεχωριστή ημέρα ήταν σήμερα, Σάββατο 30/4 για τον Στέλιο Κρητικό και τη σύζυγό του, To άρθρο Στέλιος Κρητικός – Κάτια Παπαδοπούλου: Βάφτισαν την κόρη τους – Φωτογραφίες δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλιος Κρητικός-Κάτια Παπαδοπούλου: Οι πρώτες φωτογραφίες από τη βάφτιση της κόρης τους!

  Το Σάββατο 30/4 ο Στέλιος Κρητικός και η σύζυγός του, Κάτια Παπαδοπούλου βάφτισαν την κόρη τους. Θυμίζουμε πως ο Στέλιος Κρητικός και η σύζυγός...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Στέλιος Κρητικός: Βάφτισε την κόρη του – Ποιο είναι το όνομά της

Την κόρη τους που γεννήθηκε τον περασμένο Σεπτέμβριο βάφτισαν σήμερα Σάββατο, ο Στέλιος Κρητικός και η σύζυγός του, Κάτια Παπαδοπούλου. Το ευχάριστο γεγονός αποκάλυψε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ο Στέλιος Κρητικός, ο οποίος κοινοποίησε δύο φωτογραφίες από τη σημαντική για την οικογένεια ημέρα. Από τα posts μαθαίνουμε πως η νεοφώτιστη πήρε το όνομα Χριστίνα, ενώ σε […] The post Στέλιος Κρητικός: Βάφτισε την κόρη του – Ποιο είναι το όνομά της appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»