Αγγελική Δημητρακοπούλου: «Ο πατέρας μου έφυγε από κορονοϊό αλλά αυτό τον έσωσε κιόλας»

10:44 - 03/05/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Αγγελική Δημητρακοπούλου, που γνωρίσαμε τηλεοπτικά μέσα από τη σειρά «Λόγω Τιμής», στην κάμερα […] The post Αγγελική Δημητρακοπούλου: «Ο πατέρας μου έφυγε από κορονοϊό αλλά αυτό τον έσωσε κιόλας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Δημητρακοπούλου: Ο πατέρας μου αρρώστησε από κορονοϊό και έφυγε πιο γρήγορα, μάλλον τον έσωσε

Όσα εξομολογήθηκε η Αγγελική Δημητρακοπούλου για το φευγιό του πατέρα της. Στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, MEGA Καλημέρα μίλησε η ηθοποιός Αγγελική Δημητρακοπούλου όπου και αναφέρθηκε από καρδιάς στην απώλεια του αγαπημένου της πατέρα, ο οποίος έφυγε από τον κορονοϊό. «Έχασαν τον πατέρα μου από κορονοϊό αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση θα πω ότι ο κορονοϊός ... Περισσότερα To άρθρο Αγγελική Δημητρακοπούλου: Ο πατέρας μου αρρώστησε από κορονοϊό και έφυγε πιο γρήγορα, μάλλον τον έσωσε δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δάκρυσε η Αγγελική Δημητρακοπούλου: Έχασα τον πατέρα μου από κοροναϊό

Η ηθοποιός αναφέρθηκε στις δύσκολες στιγμές που πέρασε με την απώλεια του πατέρα της

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλόνισε η Αγγελική Δημητρακοπούλου: Έχασα τον πατέρα μου από κορονοϊό (video)

Αγγελική Δημητρακοπούλου: Η ηθοποιός αναφέρθηκε στις δύσκολες στιγμές που πέρασε με την απώλεια του πατέρα τηςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αγγελική Δημητρακοπούλου: Έχασα τον πατέρα μου από κορονοϊό, θα πω ότι μάλλον τον έσωσε

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» παραχώρησε συνέντευξη η Αγγελική Δημητρακοπούλου η οποία πλέον απέχει από την τηλεόραση και ασχολείται με την επιχείρηση ρούχων, που άνοιξε.Όπως εξομολογήθηκε στην συνέντευξή της, η ηθοποιός πήρε την απόφαση αυτή όταν έγινε μητέρα. «Όταν έμεινα σπίτι με δύο παιδιά, άρχισα να φτιάχνω ρούχα. Έπρεπε να κάνω κάτι με τον χρόνο μου. Τελικά, άνοιξα μαγαζί στο Χαλάνδρι», δήλωσε χαρακτηριστικά η Αγγελική Δημητρακοπούλου και στην συνέχεια, αναφέρθηκε στον πατέρα της, ο οποίος έφυγε από τη ζωή, λόγω κορονοϊού. «Έχασα τον πατέρα μου από κορονοϊό. Εγώ θα πω ότι ο κορονοϊός τον έσωσε μάλλον, γιατί είχε άνοια. Δεν του άξιζε να χάσει την αξιοπρέπειά του. Παράλληλα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αγγελική Δημητρακοπούλου: "Ο πατέρας μου έφυγε από κορωνοϊό αλλά αυτό τον έσωσε κιόλας"

Συγκινεί με την τρυφερή της εξομολόγηση

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»