Τζορτζ Τσούνης: Το πρώτο μήνυμα του νέου πρέσβη των ΗΠΑ στην Ελλάδα

17:24 - 07/05/2022

Ο ομογενής, που αντικατέστησε τον Τζέφρι Πάιατ, έκανε την πρώτη του ανάρτηση, μετά την παράδοση του λογαριασμού Twitter της πρεσβείας στο επιτελείο του.

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζορτζ Τσούνης: Στην Αθήνα ο νέος πρέσβης των ΗΠΑ -«Είναι τιμή μου να επιστρέφω στην Ελλάδα»

«Καλημέρα από Αθήνα!» έγραψε στα ελληνικά, στην πρώτη ανάρτησή του στον επίσημο λογαριασμό του πρεσβευτή των ΗΠΑ στο Twitter, ο Τζορτζ Τσούνης.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Το πρώτο tweet από τον νέο πρέσβη των ΗΠΑ στην Αθήνα Τζορτζ Τσούνη

Μισά ελληνικά, μισά αγγλικά στο πρώτο μήνυμα από τον νέο πρέσβη των ΗΠΑ στην Αθήνα, τον Τζορτ Τσούνη. «Καλημέρα από Αθήνα!» έγραψε στα ελληνικά, στην πρώτη ανάρτησή του στον επίσημο λογαριασμό του πρεσβευτή των ΗΠΑ στην Ελλάδα στο Twitter, ο Τζορτζ Τσούνης. «Ως ένας περήφανος γιος Ελλήνων μεταναστών, είναι τιμή μου να επιστρέφω στην Ελλάδα […] The post Το πρώτο tweet από τον νέο πρέσβη των ΗΠΑ στην Αθήνα Τζορτζ Τσούνη appeared first on Militaire.gr.

Διαβάστε το στο militaire.gr

Τζορτζ Τσούνης: Η απρόσμενη συνάντηση του πρέσβη των ΗΠΑ στην πρώτη του βόλτα στην Πλάκα

Μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε τον νέο Αμερικανό πρέσβη, Τζορτζ Τσούνη, στην πρώτη του βόλτα στην Πλάκα, αφού συνάντησε τυχαία έναν συγγενή του.Μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε τον νέο Αμερικανό πρέσβη, Τζορτζ Τσούνη, στην πρώτη του βόλτα στην Πλάκα, αφού συνάντησε τυχαία έναν συγγενή του.«Χάρηκα πολύ που έπεσα πάνω σε έναν συγγενή μου, τον Περικλή, από το χωριό μου τον Πλάτανο, στην πρώτη μου απογευματινή έξοδο στην Πλάκα! Είναι υπέροχο που γύρισα! Εδώ είμαστε με τη μητέρα μου, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Διαβάστε στην Απογευματινή: Ο Κασσελάκης ανακάλυψε την... πυρίτιδα - Καλά νέα από το υπουργείο Εργασίας, ανεβαίνουν τα ποσά για το εφάπαξ, μπουνιές και χυδαιότητες στη Βουλή, off οι Σπαρτιάτες από τις ευρωεκλογές

Ξυλοδαρμός στην Βουλή: Με 10 χρόνια φυλακή κινδυνεύει ο ανεξάρτητος βουλευτής Κ. Φλώρος - Στη ΓΑΔΑ πέρασε το βράδυ, σήμερα η απολογία του

Επιχείρηση “Βορράς” από τον Κυριάκο Μητσοτάκη ενόψει ευρωεκλογών - Στο Μαξίμου σήμερα οι βουλευτές της ΝΔ σε Θεσσαλία, Κεντρική και Δυτική Μακεδονία

Premier League: Νίκη εξάδας για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ήττα... πισωγύρισμα για την Νιουκάστλ

Έβερτον - Λίβερπουλ 2-0: Ονείρωξη για τα "ζαχαρωτά", στερούν το πρωτάθλημα από τη συντοπίτισσα

Αλέξης Κούγιας: Συγκίνησε την Έλενα Παπαβασιλείου - "Με έσωσε συγγενής σας"