Πάνος Μεταξόπουλος: «Τα παιδιά μου πολλές φορές με αποκαλούσαν μπαλαρίνο»

12:48 - 11/05/2022

Ο Πάνος Μεταξόπουλος εμφανίστηκε στο πλατό του Πρωινού με… καλοκαιρινό look. Ο γνωστός χορογράφος, που ξύρισε To άρθρο Πάνος Μεταξόπουλος: «Τα παιδιά μου πολλές φορές με αποκαλούσαν μπαλαρίνο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μεταξόπουλος: Τα παιδιά μου με δούλευαν και με αποκαλούσαν μπαλαρίνο

Ο δημοφιλής χορογράφος Πάνος Μεταξόπουλος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» και μίλησε για την καρειέρα του, αλλά και για τη σχέση του μετα παιδιά του. Ο Πάνος Μεταξόπουλος, με… καλοκαιρινό look, καθώς ξύρισε τα μαλλιά του και άφησε γένια μίλησε για όιλα. Στη συνέντευξή του στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1, ο Πάνος Μεταξόπουλος μίλησε για ... Περισσότερα To άρθρο Πάνος Μεταξόπουλος: Τα παιδιά μου με δούλευαν και με αποκαλούσαν μπαλαρίνο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η εξομολόγηση του Πάνου Μεταξόπουλου: «Τα παιδιά μου πολλές φορές με αποκαλούσαν μπαλαρίνο»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» ήταν ο Πάνος Μεταξόπουλος, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων...

Διαβάστε το στο Zougla

Η εξομολόγηση του Πάνου Μεταξόπουλου: «Τα παιδιά μου πολλές φορές με αποκαλούσαν μπαλαρίνο»

  Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» ήταν ο Πάνος Μεταξόπουλος, ο οποίος μίλησε μεταξύ άλλων για τα παιδιά του που είναι 18 και 20 χρονών. «Συζητάμε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πάνος Μεταξόπουλος: «Τα παιδιά μου πολλές φορές με αποκαλούσαν μπαλαρίνο»

Ο Πάνος Μεταξόπουλος εμφανίστηκε στο πλατό του Πρωινού με… καλοκαιρινό look. Ο γνωστός χορογράφος, που ξύρισε τα μαλλιά του και άφησε γένια, άλλαξε την εικόνα του έναν χρόνο μετά την παρουσία του στο House of Fame.

Διαβάστε το στο thebest.gr

«Απίστευτα» αλλαγμένος Πάνος Μεταξόπουλος: «Τα παιδιά μου πολλές φορές με αποκαλούσαν μπαλαρίνο» (vid)

Mε καλοκαιρινό look εμφανίστηκε ο Πάνος Μεταξόπουλος στο πλατό του Πρωινού. Mε καλοκαιρινό look εμφανίστηκε ο Πάνος Μεταξόπουλος στο πλατό του Πρωινού. Ο γνωστός χορογράφος, που ξύρισε τα μαλλιά του και άφησε γένια, άλλαξε την εικόνα του έναν χρόνο μετά την παρουσία του στο House of Fame. Μεταξύ άλλων, στη συνέντευξή του στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 μίλησε για τα παιδιά του που είναι 18 και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πάνος Μεταξόπουλος: «Τα παιδιά μου με κορόιδευαν, ο μπαμπάς μας ο μπαλαρίνος»

Ο Πάνος Μεταξόπουλος βρέθηκε καλεσμένος της Φαίης Σκορδά και του Γιώργου Λιάγκα την Τετάρτη στο πλατό του Πρωινού του ΑΝΤ1. […] The post Πάνος Μεταξόπουλος: «Τα παιδιά μου με κορόιδευαν, ο μπαμπάς μας ο μπαλαρίνος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Πάνος Μεταξόπουλος: "Τα παιδιά μου πολλές φορές με αποκαλούσαν μπαλαρίνο"

"Δυστυχώς δεν εξέφρασε κανένα από τα δύο παιδιά την επιθυμία να ασχοληθεί με τον χορό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»