Μονεμβασιά: Ολοκληρώθηκε η απολογία του 52χρονου δράστη του φονικού τροχαίου, αυτό υποστήριξε

21:28 - 11/05/2022

Μονεμβασιά: Ολοκληρώθηκε η απολογία του 52χρονου δράστη του φονικού τροχαίου, αυτό υποστήριξε 11/05/2022 Ολοκληρώθηκε η απολογία του 52χρονου από τη Μονεμβασιά που κατηγορείται για ανθρωποκτονία από πρόθεση κατά συρροή, παρ’ ότι ο δικηγόρος του, Αλέξης Κούγιας, είχε ζητήσει την αναβολή της και να διαταχθεί ψυχιατρική εξέταση. Όπως αναφέρει το «ertnews.gr», o 52χρονος φέρεται να είπε στην απολογία του ότι: «Δεν θυμάμαι τίποτα για το περιστατικό. Τη Μεγάλη Παρασκευή, άρχισα να έχω προβλήματα με τη μέση μου. Άρχισα θεραπεία με κορτιζόνη. Στην αρχή ένιωθα καλά. Δύο ημέρες πριν το περιστατικό ένιωσα περίεργα, ένιωσα ότι έσπαγε το μυαλό μου. Δεν μπορούσα να φερθ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μονεμβασιά: Ολοκληρώθηκε η απολογία του 52χρονου - Αναμένεται η ψυχιατρική πραγματογνωμοσύνη

Τη διενέργεια ψυχιατρικής πραγματογνωμοσύνης ζήτησαν ανακριτής και εισαγγελέας Σπάρτης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Παρελθόν ο Πιόλι από την Μίλαν

Σίτι-Γιουνάιτεντ: Νωρίς το απόγευμα της 25ης Μαΐου ο τελικός του Κυπέλλου Αγγλίας

«Σε πρώτο πλάνο για τη Μπεσίκτας ο Τζόλης»

Γ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ: Οι πρωταθλητές Ευρώπης νεαροί παικταράδες του Ολυμπιακού δείχνουν σε όλους μας τον δρόμο για το πώς θα πρέπει να πορευτούμε...

«Κοκκινίζει» το Βίλα Παρκ: Πόσα εισιτήρια θα πάρει ο Ολυμπιακός

ΕΟΚ: «Ο Φασούλας καλεί δημοσίως την ομοσπονδία να παρανομήσει»