Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Παρόλο που μου το ζητάνε, ο κύκλος του Πάμε Πακέτο ολοκληρώθηκε»

17:44 - 14/05/2022

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου ήταν καλεσμένη στο Όλα Γκουντ και μίλησε για το λόγο που ο κύκλος του Πάμε Πακέτοέχει ολοκληρωθεί […] The post Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Παρόλο που μου το ζητάνε, ο κύκλος του Πάμε Πακέτο ολοκληρώθηκε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Παρόλο που μου το ζητάνε, ο κύκλος του Πάμε Πακέτο ολοκληρώθηκε»

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου ήταν καλεσμένη στο Όλα Γκουντ και μίλησε για το λόγο που ο κύκλος του Πάμε Πακέτο έχει ολοκληρωθεί για την ίδια. «Δύο χρόνια κάνω αγρανάπαυση και το είχα ανάγκη γιατί ολοκληρώθηκε ο κύκλος του Πακέτου. Παρόλο που μου το ζητάνε από εμένα έχει ολοκληρωθεί. Ήρθε κι ο Covid και το σύμπαν σου […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»