Μαντώ Γαστεράτου: «Εσύ θα το βουλώνεις, μου είχε πει το κεντρικό πρόσωπο»

13:00 - 15/05/2022

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Μαντώ Γαστεράτου στη Μαρία Φραγκάκη και την κάμερα της εκπομπής Open Weekend […] The post Μαντώ Γαστεράτου: «Εσύ θα το βουλώνεις, μου είχε πει το κεντρικό πρόσωπο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαντώ Γαστεράτου: «Εσύ θα το βουλώνεις, μου είχε πει κεντρικό πρόσωπο σε παρουσίαση»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Μαντώ Γαστεράτου στη Μαρία Φραγκάκη και την κάμερα της εκπομπής Open Weekend το πρωί της Κυριακής. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η όμορφη παρουσιάστρια αποκάλυψε τον εργασιακό εκφοβισμό που είχε δεχθεί σε παλαιότερη τηλεοπτική της συνεργασία. Πιο συγκεκριμένα, η Μαντώ Γαστεράτου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχει τύχει σε συνεργασία μου, πριν ξεκινήσει το γύρισμα, να έρχεται το κεντρικό πρόσωπο στην παρουσίαση – για να μην πω αν ήταν άνδρας ή γυναίκα μιας και δεν θέλω να φωτογραφίσω κάποιον ή κάποια – και να μου λέει «εσύ θα το βουλώνεις! Πριν ξεκινήσω να μιλάω, εσύ θα το βουλώνεις». Το δεχόμουν τότε και πήγαινα στη δουλειά χωρίς να μπορώ να αποδώσω».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαντώ Γαστεράτου: “Εσύ θα το βουλώνεις, μου είχε πει κεντρικό πρόσωπο σε παρουσίαση”

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Μαντώ Γαστεράτου στη Μαρία Φραγκάκη και την κάμερα της εκπομπής Open Weekend το πρωί της Κυριακής. Μέσα σε όλα, μάλιστα, η όμορφη παρουσιάστρια αποκάλυψε τον εργασιακό εκφοβισμό που είχε δεχθεί σε παλαιότερη τηλεοπτική της συνεργασία. Πιο συγκεκριμένα, η Μαντώ Γαστεράτου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχει τύχει σε συνεργασία […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»