Ο Κιλιάν Εμπαπέ ανανέωσε με την Παρί Σεν Ζερμέν με ηγεμονικό συμβόλαιο

22:04 - 22/05/2022

Ολοκληρώθηκε ένα από τα μεγαλύτερα μετεγγραφικά “σήριαλ” των τελευταίων ετών. Ο Κιλιάν Εμπαπέ θα παραμείνει στην στην Παρί Σεν Ζερμέν, υπογράφοντας… ηγεμονικό συμβόλαιο μέχρι το 2-15 με τους πρωταθλητές Γαλλίας. Ο πρόεδρος της Παρί Σεντ Ζερμέν, Νασέρ Αλ-Κελαϊφι ανακοίνωσε το Σάββατο ενώπιον του κοινού του «Parc des Princes» σε μια πλατφόρμα τοποθετημένη στο γρασίδι, την ανανέωση του συμβολαίου του Κίλιαν Εμπαπέ μέχρι το 2025. «Είμαι πολύ χαρούμενος που θα μείνω στη Γαλλία, στο Παρίσι, στην πόλη μου. Ελπίζω ότι θα συνεχίσω να κάνω αυτό που μου αρέσει περισσότερο, να παίζω ποδόσφαιρο και να κερδίζω τρόπαια», είπε στις πρώτες του δηλώσεις ο Εμπαπέ.   ???????????????????? ????????????????????

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)