Ηρώδειο: Alice Cooper, Bonnie Tyler και Σάκης Ρουβάς τραγουδούν για την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα

19:18 - 24/05/2022

Μια μεγάλη συναυλία προκειμένου να ακουστεί σε ολόκληρο τον κόσμο το ελληνικό αίτημα για την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα θα πραγματοποιηθεί στις 27 Ιουνίου στο Ηρώδειο.Μια μεγάλη συναυλία προκειμένου να ακουστεί σε ολόκληρο τον κόσμο το ελληνικό αίτημα για την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα θα πραγματοποιηθεί στις 27 Ιουνίου στο Ηρώδειο.Κορυφαία ονόματα της παγκόσμιας μουσικής σκηνής αλλά και Έλληνες καλλιτέχνες, μεταξύ των οποίων ο Alice Cooper, η Bonnie Tyler, η Rita Wilson και ο Σάκης Ρουβάς θα ενώσουν τις […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Desmond Child: Στο Ηρώδειο μαζί με τους Alice Cooper, Bonnie Tyler και Σάκη Ρουβά για τα Γλυπτά του Παρθενώνα

Ονόματα της παγκόσμιας μουσικής σκηνής θα ενώσουν τις δυνάμεις τους με τον Desmond Child και θα παρουσιάσουν μια ζωντανή συναυλία με μοναδικό σκοπό την επανένωση των Γλυπτών του Παρθενώνα. Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί στις 27 Ιουνίου του 2022 στο Ωδείο Ηρώδου Αττικού και μέρος των εσόδων της συναυλίας θα δοθεί στο Μουσείου της Ακρόπολης. Ο Alice Cooper, η Bonnie Tyler, η Rita Wilson, ο Σάκης Ρουβάς, οι The Rasmus, η Lena Hall, ο Γιώργος Λεμπέσης, ο Chris Willis, ο Kip Winger, η Tabitha Fair, ο Justin Benlolo και ο Andreas Carlsson είναι μερικά από τα ονόματα τα οποία θα εμφανιστούν στο Ηρώδειο και θα ενώσουν τις δυνάμεις τους με τον Desmond Child. Η συγκεκριμένη συναυλία φιλοδοξεί να στρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ηρώδειο: Άλις Κούπερ, Μπόνι Τάιλερ και Σάκης Ρουβάς τραγουδούν για την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα

Ο Άλις Κούπερ, η Μπόνι Τάιλερ, η Ρίτα Γουίλσον και ο Σάκης Ρουβάς θα ενώσουν τις φωνές τους σε μια μεγάλη συναυλία με σκοπό την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα θα πραγματοποιηθεί στις 27 Ιουνίου στο Ηρώδειο. Η λαμπερή βραδιά διοργανώνεται με πρωτοβουλία του διάσημου Αμερικανού συνθέτη και παραγωγού Ντέσμοντ Τσάιλντ ο οποίος έχει βάλει την υπογραφή τους σε κάποιες από τις […] The post Ηρώδειο: Άλις Κούπερ, Μπόνι Τάιλερ και Σάκης Ρουβάς τραγουδούν για την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Φαίη Σκορδά: «Εγώ δεν είμαι αφεντικό, σας έχω συνεργάτες»

Sin Boy: Άγριος ξυλοδαρμός ενώ έκανε live στο Instagram

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του