Good Job Nicky: «Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου»

02:10 - 25/05/2022

Στην αποψινή παρέα του «The 2Night Show» ήρθε ο Good Job Nicky! Ο ταλαντούχος τραγουδιστής εξήγησε To άρθρο Good Job Nicky: «Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Good Job Nicky: Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου

Τι είπε ο νεαρός καλλιτέχνης Good Job Nicky για την καριέρα που θέλει να ακολουθήσει αλλά και την επιθυμία του να κάνει οικογένεια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Good Job Nicky: «Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου»

Ο νεαρός τραγουδιστής μίλησε και για τους διάσημους γονείς του

Διαβάστε το στο in.gr

Good Job Nicky: Δούλεψα πολύ για να μην λέω ότι είμαι ο γιος του Πάριου – Δεν θέλω τα μπουζούκια

Ο γιος του Γιάννη Πάριου με το καλλιτεχνικό όνομα Good Job Nicky μίλησε για την καριέρα του και τον διάσημο…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Good Job Nicky: Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου

Στην παρέα του «The 2Night Show» της Τρίτης (24/5), καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε ο Good Job Nicky. Ο ταλαντούχος τραγουδιστής εξήγησε για ποιο λόγο δεν εκπροσώπησε τελικά την Ελλάδα στη Eurovision, εξέφρασε την επιθυμία του για καριέρα στο εξωτερικό, αλλά και για δημιουργία οικογένειας, ενώ αποκάλυψε πως θα ήθελε πολύ να γίνει και ηθοποιός. «Μου έχει γίνει πρόταση να δουλέψω στα μπουζούκια αλλά δεν θέλω με τίποτα. Όσα λεφτά και να μου έδιναν. Δεν πιστεύω ότι μου ταιριάζει. Θα ήθελα να πάω στο εξωτερικό, ελπίζω να τα καταφέρω» ανέφερε αρχικά ο Good Job Nicky. «Θέλω πολύ να έχω έναν άνθρωπο δίπλα μου, είμαι της σχέσης, Θέλω να κάνω σαν τρελός οικογένεια, αυτά είναι τα δυο μου

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Good Job Nicky: «Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου»

  O Good Job Nicky ήταν ο χθεσινός καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «The 2Night Show». Ο ταλαντούχος τραγουδιστής μεταξύ άλλων εξέφρασε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Good Job Nicky: "Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου"

"Η Eurovision ήταν ένα πράγμα που όλοι ήθελαν και με τιμάει που ο κόσμος ήθελε να πάω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Good Job Nicky: «Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου»

Good Job Nicky: «Δούλεψα πάρα πολύ για να μη χρειαστεί να πω ότι είμαι ο γιος του Πάριου» Καλεσμένος στο “The 2Night Show” ήταν ο Νικόλας Βαρθακούρης, γνωστός με το καλλιτεχνικό όνομα ο Good Job Nicky, Ο ταλαντούχος τραγουδιστής, γιος του Γιάννη Πάριου και της Σοφίας Αλιμπέρτη, εξήγησε για ποιο λόγο δεν εκπροσώπησε τελικά την Ελλάδα στη Eurovision, […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Νίκος Συρίγος για Δημήτρη Παπανώτα: «Ήταν ορθή η απόφαση του Στέφανου Κασσελάκη, θεωρώ ότι και ο ίδιος έχει μετανιώσει»

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η τελευταία κοινή δημόσια εμφάνιση πριν την ανακοίνωση του διαζυγίου

Σάκης Τανιμανίδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Χριστίνα Μπόμπα

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις 

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες

Ντάνη Γιαννακοπούλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη – «Δεν πιστεύω στα μάτια μου»