Σμαράγδα Καλημούκου: «»Το να είσαι plus size μοντέλο δεν σημαίνει ότι πρέπει να έχεις παραπάνω κιλά»

13:52 - 25/05/2022

Η Σμαράγδα Καλημούκου παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα του Love It και τον δημοσιογράφο Χρήστο Λυσσέα, το πρωί της Τετάρτης, στον ΣΚΑΪ. […] The post Σμαράγδα Καλημούκου: «»Το να είσαι plus size μοντέλο δεν σημαίνει ότι πρέπει να έχεις παραπάνω κιλά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σμαράγδα Καλημούκου: Το να είσαι plus size μοντέλο δεν σημαίνει ότι πρέπει να έχεις παραπάνω κιλά

H τηλεοπτική “Λίζα” που γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή της στη σειρά «Λατρεμένοι μου γείτονες», μίλησε μεταξύ άλλων, για την απόφασή της να αφήσει την υποκριτική και να ασχοληθεί με το μόντελινγκ.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σμαράγδα Καλημούκου: Δεν είμαι plus size μοντέλο επειδή έχω καμπύλες

“Το να είσαι plus size μοντέλο δεν σημαίνει ότι πρέπει αναγκαστικά να έχεις κάποια παραπάνω κιλά” σημείωσε η Σμαράγδα Καλημούκου. Η Σμαράγδα Καλημούκου έδωσε συνέντευξη στο Love it και στον Χρήστο Λυσσέα και μίλησε για τις φωτογραφήσεις της ως plus size μοντέλο και τη συλλογή που έχει κυκλοφορήσει εδώ και περίπου ένα χρόνο. Πιο συγκεκριμένα, ... Περισσότερα To άρθρο Σμαράγδα Καλημούκου: Δεν είμαι plus size μοντέλο επειδή έχω καμπύλες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σμαράγδα Καλημούκου: "Το να είσαι plus size μοντέλο δεν σημαίνει ότι πρέπει να έχεις παραπάνω κιλά"

"Έχω καμπύλες, είμαι πιο τζούσι και δεν είμαι αδύνατη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»