Τέτα Καμπουρέλη στον Κώστα Χαρδαβέλλα: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγο μου είναι όλα δεσμευμένα, δουλεύω και ζω»

00:30 - 26/05/2022

Καλεσμένη το βράδυ της Τετάρτης στην εκπομπή του Νίκου Χαρδαβέλλα «Η Αρένα της ζωής» στο BlueSky To άρθρο Τέτα Καμπουρέλη στον Κώστα Χαρδαβέλλα: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγο μου είναι όλα δεσμευμένα, δουλεύω και ζω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέτα Καμπουρέλη: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγό μου είναι όλα δεσμευμένα, δουλεύω και ζω»

«Είμαι μια χαρά και μόνη μου. Δεν μου λείπει κάτι. Πάλι καλά, λέω δόξα τον Θεό, με αγαπάνε οι πελάτισσες», είπε η αισθητικός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τέτα Καμπουρέλη: Μετά το συμβάν με τον σύζυγό μου είναι όλα δεσμευμένα - Δουλεύω και ζω

«Είμαι μια χαρά και μόνη μου. Δεν μου λείπει κάτι - Πάλι καλά, λέω δόξα τον Θεό, με αγαπάνε οι πελάτισσες», είπε η αισθητικός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τέτα Καμπουρέλη: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγό μου είναι όλα δεσμευμένα, ζω με τη βιοπάλη»

Δείτε όλα όσα είπε η Τέτα Καμπουρέλη

Διαβάστε το στο in.gr

Τέτα Καμπουρέλη: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγό μου είναι όλα δεσμευμένα, ζω με τη βιοπάλη»

Η Τέτα Καμπουρέλη, μίλησε για όλα όσα έγιναν με τον σύζυγό της, Βασίλη Γκουρούση ο οποίος αποφυλακίστηκε το βράδυ της περασμένης…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τέτα Καμπουρέλη: Μετά το συμβάν με τον σύζυγο μου είναι όλα δεσμευμένα, δουλεύω και ζω

Η Τέτα Καμπουρέλη βρέθηκε καλεσμένη το βράδυ της Τετάρτης (25/5) στην εκπομπή του Κώστα Χαρδαβέλλα «Η Αρένα της ζωής» στον τηλεοπτικό σταθμό BlueSky και μίλησε για όσα έγιναν με τον σύζυγό της, Βασίλη Γκουρούση. «Οι εμπειρίες δυναμώνουν έναν άνθρωπο. Υγεία να έχουμε και τα περνάμε. Κάθε μέρα γίνονται τόσα πράγματα, ακούς ειδήσεις και φοβάσαι. Εμείς περάσαμε καλά στο παρελθόν και θέλω να περάσει καλά και η νεολαία. Θέλω αυτά τα παιδιά να είναι καλά, ελεύθερα, να ερωτευτούν» ανέφερε η γνωστή αισθητικός και συνέχισε: «Είμαι μια χαρά και μόνη μου. Δεν μου λείπει κάτι. Αν μου λείψει θα πάω να το βρω. Έρωτας είναι να χτυπάει η καρδιά σου, να έχεις αγωνία να τελειώσεις τη δουλειά να πας να τον β

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τέτα Καμπουρέλη: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγο μου είναι όλα δεσμευμένα, δουλεύω και ζω»

  Στην εκπομπή «Η Αρένα της ζωής» στο BlueSky με παρουσιαστή τον Νίκο Χαρδαβέλλα βρέθηκε η Τέτα Καμπουρέλη, το βράδυ της Τετάρτης και μίλησε για...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τέτα Καμπουρέλη: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγό μου είναι όλα δεσμευμένα, δουλεύω και ζω»

Η Τέτα Καμπουρέλη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του Κώστα Χαρδαβέλλα και μίλησε για όλα όσα έγιναν με τον σύζυγό της....Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Τέτα Καμπουρέλη: «Μετά το συμβάν με τον σύζυγό μου είναι όλα δεσμευμένα, δουλεύω και ζω»

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Τέτα Καμπουρέλη: Μετά το συμβάν με τον σύζυγό μου είναι όλα δεσμευμένα, ζω με τη βιοπάλη

Τέτα Καμπουρέλη μίλησε για όσα έγιναν με τον σύζυγό της, Βασίλη Γκουρούση και την αποφυλάκισή του. «Μετά το συμβάν είναι όλα δεσμευμένα. Δουλεύω και ζω. Έτσι πρέπει να γίνεται. Ζω με τη βιοπάλη. Πάλι καλά λέω δόξα τον Θεό, με αγαπάνε οι πελάτισσες», είπε η γνωστή αισθητικός. «Οι εμπειρίες δυναμώνουν έναν άνθρωπο. Υγεία να έχουμε και τα περνάμε. Κάθε μέρα γίνονται τόσα πράγματα, ακούς ειδήσεις και φοβάσαι. Εμείς περάσαμε καλά στο παρελθόν και θέλω να περάσει καλά και η νεολαία. Θέλω αυτά τα παιδιά να είναι καλά, ελεύθερα, να ερωτευτούν» είπε η Τέτα Καμπουρέλη στην εκπομπή του Κώστα Χαρδαβέλλα «Η Αρένα της Ζωής» στον τηλεοπτικό σταθμό BlueSky. «Είμαι μια χαρά και μόνη μου. Δεν μου λείπει κάτι. Αν

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Τέτα Καμπουρέλη: Μετά το συμβάν με τον Βασίλη Γκουρούση είναι όλα δεσμευμένα, ζω με τη βιοπάλη

Η Τέτα Καμπουρέλη μίλησε για όσα έγιναν με τον σύζυγό της, Βασίλη Γκουρούση και την αποφυλάκισή του. «Μετά το συμβάν είναι όλα δεσμευμένα. Δουλεύω και ζω. Έτσι πρέπει να γίνεται. Ζω με τη βιοπάλη. Πάλι καλά λέω δόξα τον Θεό, με αγαπάνε οι πελάτισσες», είπε η γνωστή αισθητικός. «Οι εμπειρίες δυναμώνουν έναν άνθρωπο. Υγεία να […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Δημήτρης Λάλος – Έλενα Μαυρίδου: Το χρονικό της σχέσης τους! Οι εκδηλώσεις θαυμασμού, τα unfollow και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου

Survivor 2024: H Ευγενία Μπόρλα αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Χρήστος Σαντικάι για Λάουρα Νάργες: «Είναι πιο αυστηρή ως μαμά, θα θέλαμε ένα ακόμη παιδί»

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»