Super Κική κατά Λιάγκα: «Έχει γίνει μάγκας χωρίς λόγο»

09:56 - 26/05/2022

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Αντωνία Δούδαλη έδωσε συνέντευξη η Super Κική, η οποία απάντησε, γι’ ακόμα μία φορά, […] The post Super Κική κατά Λιάγκα: «Έχει γίνει μάγκας χωρίς λόγο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Super Κική κατά Γιώργου Λιάγκα: «Μην τον κάνουμε πάλι “μάγκα”, είναι τόσο αχρείαστος»

«Έχει γίνει μάγκας χωρίς λόγο. Δεν θα πήγαινα στην εκπομπή του. Αν ήταν μόνη της η Σκορδά θα πήγαινα», είπε η influencer

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

«Επίθεση» από Super Κική κατά Λιάγκα: «Έχει γίνει μάγκας χωρίς λόγο, αν ήταν μόνη της η Σκορδά θα πήγαινα»

Η Super Κική μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Αντωνία Δούδαλη όπου απάντησε, γι’ ακόμα μία φορά, για τον Γιώργο Λιάγκα.Η Super Κική μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Αντωνία Δούδαλη όπου απάντησε, γι’ ακόμα μία φορά, για τον Γιώργο Λιάγκα.«Θα ήθελα να ασχοληθώ με τηλεόραση, αλλά γιατί να κάνω κάτι τόσο περιοριστικό; Και στα σίριαλ δεν πληρώνουν, τι να φάω 15 ώρες; Δεν θα ήθελα να είμαι πάνελ, θα ήθελα να γίνω παρουσιάστρια, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σούπερ Κική για Γιώργο Λιάγκα: «Έχει γίνει μάγκας χωρίς λόγο, δεν θα πήγαινα στην εκπομπή του»

Μία άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Σούπερ Κική στην εκπομπή Mega Καλημέρα και την Αντωνία Δούδαλη. To άρθρο Σούπερ Κική για Γιώργο Λιάγκα: «Έχει γίνει μάγκας χωρίς λόγο, δεν θα πήγαινα στην εκπομπή του» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Super Κική κατά Λιάγκα: «Έχει γίνει μάγκας χωρίς λόγο»

«Δεν θα πήγαινα στην εκπομπή του. Αν ήταν μόνη της η Σκορδά θα πήγαινα»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»