Θοδωρής Κατσαφάδος: Συγκλονίζει για τον ξαφνικό θάνατο της συζύγου του – «Ήμουν παρών εκείνη την ώρα»

13:20 - 26/05/2022

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος μίλησε στην εκπομπή, Πάμε Δανάη και στον Άρη Καβατζίκη για την πορεία του To άρθρο Θοδωρής Κατσαφάδος: Συγκλονίζει για τον ξαφνικό θάνατο της συζύγου του – «Ήμουν παρών εκείνη την ώρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος συγκινεί για τον ξαφνικό θάνατο της συζύγου του: «Ήμουν παρών εκείνη την ώρα»

Βούρκωσε η Δανάη Μπάρκα, μετά την προβολή του βίντεο - Δείτε το απόσπασμα από τη συνέντευξη του ηθοποιού

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θοδωρής Κατσαφάδος: Συγκινεί για τον ξαφνικό θάνατο της συζύγου του, Χριστίνας Βαρζοπούλου – «Ήμουν παρών όταν έφυγε»

Γεννημένος «κατά λάθος» όπως είπε, ο Θοδωρής Κατσαφάδος, αναφέρθηκε στη μέρα που ήρθε στη ζωή. Ο ηθοποιός, παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» το πρωί της Πέμπτης (26/05) και αναφέρθηκε στα παιδικά του χρόνια, την τελευταία του συνάντηση με τη Τζένη Καρέζη, τη Μιμή Ντενίση, τον ξαφνικό θάνατο της συζύγου του, ηθοποιού Χριστίνας Βαρζοπούλου αλλά και το πόσο του στάθηκε ο Γιάννης Μπέζος. «Γεννήθηκα κατά λάθος γιατί στις 25 Οκτωβρίου γεννήθηκε ένα κοριτσάκι και τυχαία την επόμενη μέρα βγήκα εγώ. Η δίδυμη αδερφή μου πέθανε έξι μηνών πίνοντας γάλα κατσίκας που δεν είχε βράσει καλά. Όταν ο αδερφός μου σκοτώθηκε 11 ετών από χειροβομβίδα που του έδωσα εγώ, θεωρώντας την πα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκινεί ο Θόδωρος Κατσαφάδος για τον χαμό της γυναίκας του: «Ήμουν παρών όταν έφυγε ξαφνικά από τη ζωή»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος με ειλικρίνεια και αμεσότητα, μίλησε για τις πιο δύσκολες καταστάσεις που έχει βιώσει στη ζωή του στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και στον Άρη Καβατζίκη. Μία από αυτές και η απώλεια της συζύγου του Χριστίνας Βαρζοπούλου. Σε λίγο καιρό συμπληρώνεται ένας χρόνος από τον χαμό της και έπειτα από μια δύσκολη χρονιά, έπειτα […] The post Συγκινεί ο Θόδωρος Κατσαφάδος για τον χαμό της γυναίκας του: «Ήμουν παρών όταν έφυγε ξαφνικά από τη ζωή» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»