Κατερίνα Στανίση: Έτρωγα ξύλο μου έριχναν νερό να συνέλθω. Είχα μώλωπες, με έβλεπαν πρησμένη, μου λείπουν μαλλιά

16:46 - 26/05/2022

Για το ξύλο που έτρωγε από σύντροφό της έχει μιλήσει σε παλαιότερη εκπομπή του Αντώνη Σρόιτερ η Κατερίνα Στανίση. Το θέμα της εκπομπής αυτοψία ήταν η γυναικεία κακοποίηση και αρκετές γυναίκες μίλησαν στον δημοσιογράφο για τις εμπειρίες. Ανάμεσα τους και την τραγουδίστρια, η οποία μίλησε με συγκλονιστικές αποκαλύψεις για όσα τράβηξε από τρεις πρώην συντρόφους […] The post Κατερίνα Στανίση: Έτρωγα ξύλο μου έριχναν νερό να συνέλθω. Είχα μώλωπες, με έβλεπαν πρησμένη, μου λείπουν μαλλιά appeared first on Koolnews.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο koolnews.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ koolnews.gr

Dua Lipa: Με ορθάνοιχτα πόδια στο δίνει στο πιάτο! Η φωτογραφία που σμπαράλιασε το internet

Φωτογραφία: Αυτό είναι το όπλο που σκότωσε 8,5 εκατομμύρια ανθρώπους

Φωτιά στη Χαλκίδα: Video απο τις αποθηκες του ΟΣΕ που έγιναν παρανάλωμα της φωτιάς

Ανέκδοτο: Ο Μπακάλης, η Ξανθιά και οι φέτες του τοστ …! Τρελό γέλιο

Big Brother: Μετά τη Χαλκιδική προσκύνησαν και οι Κυκλάδες. Η Ευδοκία με το μαγιό της τρέλανε το Instagram

Χριστίνα Κεφάλα: ΣΟΚΑΡΕ τη Μύκονο. Θα έκανε like και ο Σάκης Κατσούλης στη φωτογραφία με τα εσώpoυχα