Ellen DeGeneres: Έριξε αυλαία στην εκπομπή της μετά από 19 χρόνια

15:26 - 27/05/2022

Την Πέμπτη (26/5) έπεσαν οι τίτλοι τέλους της εκπομπής της Ellen DeGeneres, «The Ellen DeGeneres Show», μετά από 3.200 επεισόδια […] The post Ellen DeGeneres: Έριξε αυλαία στην εκπομπή της μετά από 19 χρόνια appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

The Ellen DeGeneres Show: Τίτλοι τέλους για την εκπομπή μετά από 3.200 επεισόδια

Από τις 8 Σεπτεμβρίου 2003 μέχρι και χθες, Πέμπτη 26 Μαΐου 2022, η Ellen DeGeneres παρουσίαζε το «The Ellen DeGeneres Show» με μεγάλη επιτυχία. Μετά από 3.200 επεισόδια και 19 τηλεοπτικές σεζόν, χθες, Πέμπτη, η εκπομπή έριξε τους τίτλους τέλους και αποφάσισε να κάνει ένα διάλειμμα στην επαγγελματική της καριέρα καθώς δεν σκοπεύει να ασχοληθεί με κάποιο άλλο project. «Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τη συμβουλή της, η οποία είναι: “Μην κάνεις τίποτα για ένα χρόνο. Δεν έχει σημασία πόσο καλή είναι η προσφορά, απλά κάτσε για έναν χρόνο”», δήλωσε η Ellen DeGeneres στο Hollywood Reporter. Και πρόσθεσε: «Και θα σας πω ότι έχω μια απίστευτη προσφορά αυτήν την στιγμή, την οποία στην πραγματικότητα εί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»