Νεϊμάρ: “Θα δώσω και τη ζωή μου για να πάρει η Βραζιλία το Μουντιάλ”

16:30 - 28/05/2022

Ο Νεϊμάρ μιλώντας σε live στο Instagram με τον Βραζιλιάνο πρώην αστέρα του ποδοσφαίρου, Ντιέγκο, εξέφρασε τη σφοδρή επιθυμία του να κατακτήσει το Μουντιάλ με την εθνική Βραζιλίας. Σε ρυθμό Μουντιάλ έχει μπει ήδη ο Νεϊμάρ, ο οποίος μιλώντας σε live στο Instagram με τον Βραζιλιάνο πρώην διεθνή μεσοεπιθετικό, Ντιέγκο, ανέφερε ότι έχει ξεκινήσει ήδη […] The post Νεϊμάρ: “Θα δώσω και τη ζωή μου για να πάρει η Βραζιλία το Μουντιάλ” appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο aek1924.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεϊμάρ: “Θα δώσω και τη ζωή μου για να πάρει η Βραζιλία το Μουντιάλ”

Ο Νεϊμάρ μιλώντας σε live στο Instagram με τον Βραζιλιάνο πρώην αστέρα του ποδοσφαίρου, Ντιέγκο, εξέφρασε τη σφοδρή επιθυμία του να κατακτήσει το Μουντιάλ με την εθνική Βραζιλίας. The post Νεϊμάρ: “Θα δώσω και τη ζωή μου για να πάρει η Βραζιλία το Μουντιάλ” appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

Νεϊμάρ: «Και τη ζωή μου θα δώσω για να ξαναπάρει το Μουντιάλ η Βραζιλία!»

Ο Νεϊμάρ μιλώντας σε live στο Instagram εξέφρασε με πολύ γλαφυρό τρόπο το πόσο θέλει να κατακτήσει το Μουντιάλ με την εθνική Βραζιλίας

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ aek1924.gr

Το μήνυμα της Εθνικής με την αρχηγική ομιλία Μπακασέτα: «Είμαστε Έλληνες και δεν τα παρατάμε ποτέ» (vid)

Το βίντεο της ΑΕΚ απ’ την πρωινή προπόνηση και η… καλημέρα στα ελληνικά του Πινέδα (VID)

Ντέμης: «Θα ήθελα συμπαίκτη τον Μάνταλο…» (VID)

Κανένα πρόβλημα με Μάνταλο – Επέστρεψε και προπονήθηκε κανονικά

Δωρεάν για κατόχους διαρκείας η είσοδος στο ΑΕΚ Β’ – ΑΕΛ

«Στο στόχαστρο της Σεβίλλης ο Βαγγέλης Παυλίδης»