Θανάσης Κουρλαμπάς: «Ο γιος μου ασχολείται με το μπαλέτο, όταν τον βλέπω να χορεύει συγκινούμαι»

15:44 - 30/05/2022

Καλεσμένος στην εκπομπή “Κυψέλη” βρέθηκε σήμερα ο Θανάσης Κουρλαμπάς. Ο δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε στα παιδιά του To άρθρο Θανάσης Κουρλαμπάς: «Ο γιος μου ασχολείται με το μπαλέτο, όταν τον βλέπω να χορεύει συγκινούμαι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Κουρλαμπάς: Ο γιος μου ασχολείται με το μπαλέτο, όταν τον βλέπω να χορεύει συγκινούμαι

Ο δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε στα παιδιά του και τα όνειρα που έχει για εκείνα και τον δρόμο που θα επιλέξουν να ακολουθήσουν.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θανάσης Κουρλαμπάς: Ο γιος μου ασχολείται με το μπαλέτο και τον στηρίζω απόλυτα

Στον καναπέ της εκπομπής «Κυψέλη» στην ΕΡΤ κάθισε τη Δευτέρα (30/5) ο Θανάσης Κουρλαμπάς, ο οποίος απάντησε για το πως θα ένιωθε αν τα παιδιά του τού έλεγαν πως θα ασχοληθούν με την υποκριτική και τα όνειρα που έχει για εκείνα και τον δρόμο που θα επιλέξουν να ακολουθήσουν. Ο Θανάσης Κουρλαμπάς αναφέρθηκε με περισσότερες λεπτομέρειες και στον γιο του που από πολύ νωρίς είχε δείξει την κλήση του στο μπαλέτο λέγοντας πως όταν τον βλέπει να χορεύει συγκινείται. «Αυτό που προσπάθησα να τους μεταφέρω, είναι οτιδήποτε κάνουν να παθιαστούν, να το αγαπήσουν και θα βρούνε τα παράθυρα και τις πόρτες, όσο δύσκολο κι αν είναι, είτε να το κυνηγήσουν είτε να το εκπληρώσουν. Οτιδήποτε και να κάνουν να ε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Θανάσης Κουρλαμπάς για τον γιο του που έχει κλίση στο μπαλέτο: «Δεν περίμενα να πάρει τέτοια διάσταση»

  Ο Θανάσης Κουρλαμπάς βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Κυψέλη» και μεταξύ άλλων απάντησε για το πως θα ένιωθε αν τα παιδιά του τού έλεγαν πως...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θανάσης Κουρλαμπάς: “Ο γιος μου ασχολείται με το μπαλέτο και τον στηρίζω απόλυτα”

Θανάσης Κουρλαμπάς: "Είδαμε με την Αθηνά μια κλίση του παιδιού, τον στηρίξαμε, του άρεσε πάρα πολύ κι εξακολουθεί να του αρέσει".

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Θανάσης Κουρλαμπάς: "Ο γιος μου ασχολείται με το μπαλέτο, όταν τον βλέπω να χορεύει συγκινούμαι"

"Είδαμε με την Αθηνά μια κλήση του παιδιού μας από νωρίς"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»