Κατερίνα Γκαγκάκη: Οι φήμες περί σχέσης με τον Γιάννη Λάτσιο – «Με χώρισε ο σύντροφός μου»

10:04 - 31/05/2022

Η Κατερίνα Γκαγκάκη παραχώρησε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό, To άρθρο Κατερίνα Γκαγκάκη: Οι φήμες περί σχέσης με τον Γιάννη Λάτσιο – «Με χώρισε ο σύντροφός μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Κατερίνα Γκαγκάκη απαντά για τις φήμες που την ήθελαν σε σχέση με τον Γιάννη Λάτσιο

«Υπήρχαν φήμες ότι ήμουν ζευγάρι με το Γιάννη Λάτσιο, το αντιμετώπισα ζόρικα, με ενοχλούσε πάρα πολύ», είπε χαρακτηριστικά

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Γκαγκάκη: Με χώρισαν εξαιτίας της φήμης ότι είχα σχέση με τον Γιάννη Λάτσιο

Η Κατερίνα Γκαγκάκη μίλησε για το τηλεοπτικό της μέλλον

Διαβάστε το στο in.gr

Κατερίνα Γκαγκάκη: Υπήρχαν φήμες ότι ήμουν ζευγάρι με το Γιάννη Λάτσιο – Μου δημιούργησε μεγάλο πρόβλημα στη σχέση μου

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» παραχώρησε συνέντευξη η Κατερίνα Γκαγκάκη, το πρωί της Τρίτης (31/05) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην συνεργασία της επί σειρά ετών με τον Γιάννη Λάτσιο και τις φήμες που είχαν φουντώσει τότε πως οι δυο τους είναι ζευγάρι. «Φανταζόμουν ότι θα κάνω οικογένεια όταν ήμουν μικρή. Ποτέ δεν έχω φτάσει κοντά στο γάμο. Σύντροφοί μου μού είπαν πως ήμασταν κοντά για γάμο, αλλά δεν το καταλάβαινα. Επέλεγα συνήθως ανθρώπους που ήταν αρκετά πιο μεγάλοι από εμένα. Δεν ήθελα κανείς να πει πως εγώ επιδιώκω να με παντρευτούν, είχα μεγάλο θέμα, το έλεγα από την πρώτη ημέρα ότι δε θέλω να παντρευτώ. Με τον καιρό με έπεισα, και κάποια στιγμή σταμάτησα και να το σκέφτ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Γκαγκάκη: Οι φήμες για τη σχέση της με τον Γιάννη Λάτσιο

Η Κατερίνα Γκαγκάκη εξομολογήθηκε για όλα στον Κώστα Τσουρό και την εκπομπή Mega Καλημέρα. Η ίδια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στην […] The post Κατερίνα Γκαγκάκη: Οι φήμες για τη σχέση της με τον Γιάννη Λάτσιο appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κατερίνα Γκαγκάκη - Απαντά για τις φήμες που την ήθελαν σε σχέση με τον Γιάννη Λάτσιο

"Στο κομμάτι των μέσων τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»