Αλέκος Συσσοβίτης: «Ζητώ συγγνώμη, τρέφω μεγάλη εκτίμηση στο γυναικείο φύλο»

15:24 - 31/05/2022

Τέλος στον σάλο που δημιουργήθηκε μετά τις χθεσινές του δηλώσεις στην εκπομπή «Μέρα μεσημέρι με την To άρθρο Αλέκος Συσσοβίτης: «Ζητώ συγγνώμη, τρέφω μεγάλη εκτίμηση στο γυναικείο φύλο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέκος Συσσοβίτης: Η δημόσια συγγνώμη για τις δηλώσεις του σχετικά με το MeToo

Ο ηθοποιός θέλησε να ξεκαθαρίσει, τι ακριβώς εννοούσε με το: «Και η γυναίκα πολλές φορές μπορεί να προκαλεί ακόμα και εν αγνοία της ή συνειδητά» - Δείτε το βίντεο με όσα είπε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: Ζήτησε συγγνώμη μετά τις αντιδράσεις – «Δεν ήταν κακή η πρόθεσή μου απέναντι στο γυναικείο φύλο»

«Η γυναίκα πολλές φορές προκαλεί και εν αγνοία της ή συνειδητά αλλά είναι πολύ λεπτό το θέμα» είπε ο Αλέκος Συσσοβίτης σε συνέντευξη που παραχώρησε χθες στην εκπομπή «Μέρα μεσημέρι με το Μάριον» και προκάλεσε αντιδράσεις. Οι πρωινές εκπομπές αναπαρήγαγαν το θέμα και τα σχόλια που ακούστηκαν ήταν επικριτικά. Ο Αλέκος Συσσοβίτης, μετά τις αντιδράσεις, παρενέβη στον «αέρα» της εκπομπής «Μέρα μεσημέρι με τη Μάριον» και ζήτησε συγγνώμη για τις δηλώσεις του ενώ θέλησε να εξηγήσει τι εννοούσε με τη φράση του αυτή. «Κοιτώντας το κι εγώ σήμερα καταλαβαίνω γιατί δημιουργήθηκε η παρεξήγηση. Να ζητήσω συγγνώμη αν η δήλωσή μου ήταν προσβλητική. Επίσης, ζητώ συγγνώμη αν παρερμηνεύτηκε η δική μου π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Ζητώ συγγνώμη, τρέφω μεγάλη εκτίμηση στο γυναικείο φύλο»

Ο Αλέκος Συσσοβίτης θέλησε να βάλει τέλος στον σάλο που δημιουργήθηκε μετά τις χθεσινές του δηλώσεις στην εκπομπή «Μέρα μεσημέρι με την Μάριον». Ο Αλέκος Συσσοβίτης θέλησε να βάλει τέλος στον σάλο που δημιουργήθηκε μετά τις χθεσινές του δηλώσεις στην εκπομπή «Μέρα μεσημέρι με την Μάριον». Ο ηθοποιός, ζήτησε να παρέμβει μέσω skype στην εκπομπή του Open προκειμένου να λύσει την παρεξήγηση που δημιουργήθηκε μετα τη χθεσινή του τοποθέτηση εκφράζοντας την άποψη πως καταλαβαίνει τον λόγο που δημιουργήθηκε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: Η συγγνώμη του ηθοποιού μετά τον σάλο με τη δήλωσή του για το metoo [βίντεο]

Ο Αλέκος Συσσοβίτης ζήτησε συγγνώμη, δηλώνοντας ότι κατανοεί τον λόγο για τον οποίο παρεξηγήθηκαν τα λεγόμενά του.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: Η δημόσια συγγνώμη για τις δηλώσεις του σχετικά με το MeToo

Ο ηθοποιός θέλησε να ξεκαθαρίσει, τι ακριβώς εννοούσε με το: «Και η γυναίκα πολλές φορές μπορεί να προκαλεί ακόμα και εν αγνοία της ή συνειδητά»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Ζητώ συγγνώμη αν παρερμηνεύτηκε η πρόθεση και η δήλωση μου»

Σάλο προκάλεσαν οι δηλώσεις που έκανε ο Αλέκος Συσσοβίτης στην εκπομπή «Μέρα μεσημέρι με τη Μάριον», ο οποίος το μεσημέρι της Τρίτης θέλησε να δώσει εξηγήσεις και να ζητήσει δημόσια συγγνώμη. Ο ηθοποιός δήλωσε μεταξύ άλλων ότι: «Και η γυναίκα πολλές φορές μπορεί να προκαλεί ακόμα και εν αγνοία της ή συνειδητά επίσης. Αλλά είναι […] The post Αλέκος Συσσοβίτης: «Ζητώ συγγνώμη αν παρερμηνεύτηκε η πρόθεση και η δήλωση μου» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»