Κώστας Αρζόγλου: «Θυμάμαι το πόσο έντιμη ήταν η Αλίκη Βουγιουκλάκη και πόσο σκύλα όταν την έθιγες»

20:24 - 31/05/2022

Τη νέα του συνέντευξη παραχώρησε στην εκπομπή Πάμε Δανάη και στον Αλέξη Μίχα, ο Κώστας Αρζόγλου. To άρθρο Κώστας Αρζόγλου: «Θυμάμαι το πόσο έντιμη ήταν η Αλίκη Βουγιουκλάκη και πόσο σκύλα όταν την έθιγες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αρζόγλου: «Θυμάμαι το πόσο έντιμη ήταν η Αλίκη Βουγιουκλάκη και πόσο σκύλα όταν την έθιγες»

Τη νέα του συνέντευξη παραχώρησε στην εκπομπή Πάμε Δανάη και στον Αλέξη Μίχα, ο Κώστας Αρζόγλου.Τη νέα του συνέντευξη παραχώρησε στην εκπομπή Πάμε Δανάη και στον Αλέξη Μίχα, ο Κώστας Αρζόγλου.Ο Κώστας Αρζόγλου μίλησε και για την κουμπάρα του, Αλίκη Βουγιουκλάκη η οποία δεν δίσταζε να γίνει «σκύλα», όπως χαρακτηριστικά δήλωσε, όταν καταλάβαινε ότι ήθελαν να την εξαπατήσουν. «Θυμάμαι το πόσο έντιμη ήταν και πόσο “σκύλα” όταν την έθιγες ή […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

"Θυμάμαι το πόσο έντιμη ήταν η Αλίκη Βουγιουκλάκη και πόσο σκύλα όταν την έθιγες"

"Έλεγε ‘φέρτε μου τον ταμία, πόσους διώξαμε σήμερα;’. "200 κυρία Αλίκη" της απαντούσε και έλεγε: "γιατί είναι δύο θέσεις άδειες; Δεν θα βγάλετε πουμπουάρ στην πλάτη μου""

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»