Νικόλας Ράπτης: «Με τον Θοδωρή Μαραντίνη το παρατραβήξαμε στις Μύγες, αισθάνθηκα άβολα»

14:22 - 01/06/2022

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν σήμερα ο Νικόλας Ράπτης. Ο παρουσιαστής αποκάλυψε πως είχε αισθανθεί άβολα, […] The post Νικόλας Ράπτης: «Με τον Θοδωρή Μαραντίνη το παρατραβήξαμε στις Μύγες, αισθάνθηκα άβολα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικόλας Ράπτης: «Με τον Θοδωρή Μαραντίνη το παρατραβήξαμε στις Μύγες»

Ο Νικόλας Ράπτης αποκάλυψε πως είχε αισθανθεί άβολα, όταν ο Θοδωρής Μαραντίνης είχε “επισκεφτεί” τις Μύγες στο “The 2night Show”.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Νικόλας Ράπτης: «Με τον Θοδωρή Μαραντίνη το παρατραβήξαμε στις Μύγες, αισθάνθηκα άβολα»

Για τις στιγμές που έχει αισθανθεί άβολα στις Μύγες στο «The 2night Show», μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα»  ο Νικόλας Ράπτης.Για τις στιγμές που έχει αισθανθεί άβολα στις Μύγες στο «The 2night Show», μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα»  ο Νικόλας Ράπτης.«Επειδή εγώ δεν έχω το τόσο επιθετικό που έχει ο Φάνης, είμαι λίγο πιο μαζεμένος, αισθάνθηκα λίγο άβολα με τον Θοδωρή Μαραντίνη, το τραβήξαμε πάρα πολύ. Θυμάμαι, μπήκε μέσα και του είπαμε “καλώς τον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νικόλας Ράπτης: «Με τον Θοδωρή Μαραντίνη το παρατραβήξαμε στις Μύγες, φαινόταν ότι δεν πέρναγε καλά»

Ο Νικόλας Ράπτης ήταν ο σημερινός καλεσμένος της εκπομπής “Ποιος είναι πρωινιάτικα”. Ο ραδιοφωνικός παραγωγός που To άρθρο Νικόλας Ράπτης: «Με τον Θοδωρή Μαραντίνη το παρατραβήξαμε στις Μύγες, φαινόταν ότι δεν πέρναγε καλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νικόλας Ράπτης: «Αισθάνθηκα λίγο άβολα με τον Θοδωρή Μαραντίνη στις “Μύγες”»

Όσα αποκάλυψε ο Νικόλας Ράπτης στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»