Γιώργος Θεοφάνους για ONE: «Νομικά δεν έχουν δικαίωμα να ενωθούν»

14:32 - 05/06/2022

Για την επανένωση των ONE απάντησε, γι’ ακόμα μία φορά, ο Γιώργος Θεοφάνους, σε δηλώσεις που έκανε στην κάμερα της […] The post Γιώργος Θεοφάνους για ONE: «Νομικά δεν έχουν δικαίωμα να ενωθούν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Θεοφάνους για ONE: «Με τις ευχές μου, όσο μπορούν να ζουν από αυτό»

«Ούτε καν ερωτήθηκα για αυτό και με στεναχώρησε να πω την αλήθεια», ανέφερε στις δηλώσεις του, ο Γιώργος Θεοφάνους - Δείτε το σχετικό βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Θεοφάνους: Νομικά δεν έχουν δικαίωμα να ενωθούν οι ONE

Για το θέμα της επανένωσης των ONE μίλησε ο Γιώργος Θεοφάνους , σημειώνοντας ότι νομικά δεν μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο, ενώ εμφανίστηκε στεναχωρημένος για το γεγονός ότι δεν τον ρώτησαν πριν γίνει. «Απόρησα που είδα του ONE με τη Δέσποινα Βανδή στην Κύπρο γιατί αυτό το πρότζεκτ είχε ημερομηνία λήξης, ήταν κάτι που έγινε τότε. Ούτε καν με ρώτησαν και αυτό, να σου πω την αλήθεια, με στεναχώρησε, αλλά δεν είπα σε κανέναν τίποτα. Οι ONE δεν θα υπήρχαν αν δεν τους φτιάχναμε μια ομάδα ανθρώπων, όχι μόνο εγώ, αλλά δεν έχει σημασία αυτό. Ήταν ένα πρότζεκτ, το οποίο θα μπορούσε να υπάρχει όπως υπάρχει και ο Κωνσταντίνος μόνος του», είπε αρχικά ο γνωστός συνθέτης στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Θεοφάνους για ONE: "Νομικά δεν έχουν δικαίωμα να ενωθούν"

"Ούτε καν με ρώτησαν και αυτό, να σου πω την αλήθεια, με στεναχώρησε, αλλά δεν είπα σε κανέναν τίποτα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»