Αλέξης Παππάς: Τυχαίο που δεν έμεινε καμία κοπέλα με τον bachelor;

10:10 - 07/06/2022

Για τη συμμετοχή του στο The Bachelor, την αγάπη του για την υποκριτική αλλά και τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα μίλησε κατά τη διάρκεια συνέντευξής του ο Αλέξης Παππάς. Η κάμερα του Mega και ειδικότερα της εκπομπής MEGA Καλημέρα τον συνάντησε στο «Psarokokalo Διεθνές Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους». Ο ηθοποιός εστίασε στην ταινία «1980» που παρουσιάζεται στο φεστιβάλ και είπε χαρακτηριστικά: «Αυτό που προσπαθεί ο σκηνοθέτης είναι να αναδείξει ότι στον καιρό της κρίσης του κορονοϊού, και κάθε πανδημίας και ιού που μπορεί να νιώθει ο καθένας μέσα του και να δημιουργεί αποστάσεις από τους άλλους, να μπορεί να βρει τον τρόπο για να μειώσει αυτές τις αποστάσεις». «Έχουν γίνει πολλές προτά

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξης Παππάς: «Τυχαίο που δεν έμεινε καμία κοπέλα με τον bachelor;»

«Δεν έχουμε κάποια σχέση με την Άννα του “Bachelor”, ούτε με την Αθηνά. Δεν έχω κρατήσει επαφή με κάποιο από τα κορίτσια του παιχνιδιού», είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλέξης Παππάς: Τυχαίο που δεν έμεινε καμία κοπέλα με τον bachelor;

Οι σχέσεις με την Αθηνά New York και την Άννα από το The Bachelor – «Είμαι ερωτευμένος»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλέξης Παππάς: Τυχαίο που δεν έμεινε καμία κοπέλα με τον bachelor;

«Δεν ξέχασα την υποκριτική, εσείς με ξεχάσατε;» ρώτησε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα