Κρατερός Κατσούλης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά τον θάνατο της μητέρας του – «Μου ήταν δύσκολο να έρθω στις πρόβες»

08:40 - 08/06/2022

Δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες έκανε ο Κρατερός Κατσούλης χθες μετά τη συνέντευξη τύπου της παράστασης ¨Τι To άρθρο Κρατερός Κατσούλης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά τον θάνατο της μητέρας του – «Μου ήταν δύσκολο να έρθω στις πρόβες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρατερός Κατσούλης: Οι πρώτες του δηλώσεις μετά τον θάνατο της μητέρας του (video)

Κρατερός Κατσούλης: Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε στις κάμερες και αναφέρθηκε στις δύσκολες στιγμές που βιώνει.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κρατερός Κατσούλης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά τον θάνατο της μητέρας του

  Μετά το τέλος της συνέντευξης τύπου για την παράστασης «Τι ζούμε ρε» στην οποία μεταξύ άλλων θα πρωταγωνιστεί και ο Κρατερός Κατσούλης, ο ηθοποιός...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κρατερός Κατσούλης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά τον θάνατο της μητέρας του – «Μου ήταν δύσκολο να έρθω στις πρόβες»

Δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες έκανε ο Κρατερός Κατσούλης χθες μετά τη συνέντευξη τύπου της παράστασης ¨Τι ζούμε ρε” στην οποία θα πρωταγωνιστεί. Δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες έκανε ο Κρατερός Κατσούλης χθες μετά τη συνέντευξη τύπου της παράστασης ¨Τι ζούμε ρε” στην οποία θα πρωταγωνιστεί. Ο ηθοποιός που πρόσφατα έχασε τη μητέρα του, αποκάλυψε πως το πρώτο διάστημα του ήταν πολύ δύσκολο να πηγαίνει στις πρόβες καθώς η ψυχολογική και συναισθηματική πίεση που ένιωθε ήταν τεράστια. «Λόγω προσωπικών […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Κρατερός Κατσούλης για την απώλεια της μητέρας του: «Ήμουν αρκετά ζορισμένος»

Για την παράσταση «Τι ζούμε ρε» στο θέατρο Άλσος, το τηλεοπτικό του μέλλον, αλλά και την απώλεια της μητέρας του […] The post Ο Κρατερός Κατσούλης για την απώλεια της μητέρας του: «Ήμουν αρκετά ζορισμένος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κρατερός Κατσούλης: Η πρώτη εμφάνιση μετά τον θάνατο της μητέρας του

Την πρώτη του εμφάνιση μετά τις δύσκολες ώρες που πέρασε με τον θάνατο της μητέρας του έκανε ο Κρατερός Κατσούλης. Ο γνωστός ηθοποιός συμμετέχει στη νέα επιθεώρηση της Δήμητρας Παπαδοπούλου «Τι ζούμε ρε;» και βρέθηκε χθες Τρίτη 7/6 στο θέατρο Άλσος για τη συνέντευξη Τύπου. Ο γνωστός ηθοποιός που δοκιμάστηκε πολύ με την απώλεια της […] The post Κρατερός Κατσούλης: Η πρώτη εμφάνιση μετά τον θάνατο της μητέρας του appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Kαλεσμένη σε βάφτιση: H color block εμφάνιση της βασίλισσας Λετίσια είναι η έμπνευση που θες!

MasterChef: Αυτός είναι ο παίκτης που δεν κατάφερε να μπει στην τελική δεκάδα

Νίκος Συρίγος για Δημήτρη Παπανώτα: «Ήταν ορθή η απόφαση του Στέφανου Κασσελάκη, θεωρώ ότι και ο ίδιος έχει μετανιώσει»

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η τελευταία κοινή δημόσια εμφάνιση πριν την ανακοίνωση του διαζυγίου

Σάκης Τανιμανίδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Χριστίνα Μπόμπα

Φοράς make up όταν γυμνάζεσαι; Αυτές είναι οι συνέπειες που χρειάζεται να γνωρίζεις