Μωβ Μέδουσες- Συγκλονίζει η μαρτυρία θύματος: «Με έτσουζε πάρα πολύ λες και μου έριξαν βιτριόλι»

21:38 - 11/06/2022

«Ήρθε και κόλλησε πάνω μου. Έκανε ένα σημάδι πολύ μεγάλο. Ακόμα ο πόνος από την περασμένη Κυριακή ακόμα υπάρχει. Κάποιος που δεν το ξέρει θα νομίζει ότι έχω κάνει τατουάζ μέδουσας. Δεν μπορείς να περιγράψεις τον πόνο, το κάψιμο που έχεις» δήλωσε στον ΣΚΑΪ η Πελάτζια Νοκτιλούκα, θύμα της μωβ μέδουσας.  «Ήρθε και κόλλησε πάνω μου. Έκανε ένα σημάδι πολύ μεγάλο. Ακόμα ο πόνος από την περασμένη Κυριακή ακόμα υπάρχει. Κάποιος που δεν το ξέρει θα νομίζει ότι έχω κάνει τατουάζ μέδουσας. Δεν μπορείς να περιγράψεις τον πόνο, το κάψιμο που έχεις» δήλωσε στον ΣΚΑΪ η Πελάτζια Νοκτιλούκα, θύμα της μωβ μέδουσας.  Μάλιστα, ήταν τόσο έντονος […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μωβ Μέδουσα: «Με τσίμπησε και ήταν λες και μου έριξαν βιτριόλι»

Οι μωβ μέδουσες αυξάνονται στις ελληνικές παραλίες και η ανησυχία εντείνεται.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μωβ Μέδουσες: «Με τσίμπησε και ήταν λες και μου έριξαν βιτριόλι» 

Οι μωβ μέδουσες αυξάνονται στις ελληνικές παραλίες και η ανησυχία εντείνεται. Μια γυναίκα αισθάνθηκε ένα κάψιμο την ώρα που έκανε μπάνιο και βγήκε γρήγορα έξω… Στα πλοκάμια της μωβ μέδουσας, πιάστηκε η Ευαγγελία, που πριν λίγες ημέρες πήγε για μπάνιο στην παραλία Πάχη στα Μέγαρα. Ήταν τόσο έντονος ο πόνος από το τσίμπημα της μέδουσας […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»