Γιώργος Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου εδώ»

16:40 - 13/06/2022

Για την συνεργασία της με τον Γιώργο Τράγκα αλλά και τον επεισοδιακό τους τσακωμό, μίλησε η To άρθρο Γιώργος Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου εδώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου εδώ»

Η Αφροδίτη Υψηλάντη μίλησε για τη συνεργασία που είχε με τον Γιώργο Τράγκα και αποκάλυψε ότι ο δημοσιογράφος είχε φτάσει στο σημείο να προσπαθήσει να την χτυπήσει πάνω σε έναν τσακωμό που είχαν επειδή του ζήτησε τα δεδουλευμένα της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τράγκας: «Θα σου δώσω λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις εδώ το πόδι σου»-Τι καταγγέλλει δημοσιογράφος

Δημοσιογράφος κατήγγειλε ένα άγνωστο επεισόδιο με τον Γιώργο ΤράγκαΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Τράγκας: Θα στα δώσω τα λεφτά, αλλά το πόδι σου δεν θα το ξαναπατήσεις εδώ

Ο εκλιπών Γιώργος Τράγκας ήταν πρωταγωνιστής στην ιστορία που αφηγήθηκε, σχετικά με παλαιότερη συνεργασία τους, η δημοσιογράφος Αφροδίτη Υψηλάντη η οποία βρέθηκε καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής T Live με την Τατιάνα Στεφανίδου το μεσημέρι της Δευτέρας. Ειδικότερα, μεταξύ άλλων, η δημοσιογράφος δήλωσε πως «συνεργαζόμουν με τον Γιώργο Τράγκα, όταν ήμουν αρχισυντάκτρια της εκπομπής του στο Star. Αφού τελείωσε η εκπομπή μας είχε πει να βρεθούμε όλοι μαζί να συζητήσουμε. Παιδιά λέει δεν θα σας πληρώσω τώρα γιατί τα λεφτά τα έχω βάλει στην τράπεζα και δεν μπορώ να σας τα δώσω». «Η εκπομπή είχε τελειώσει για τη σεζόν, ήταν καλοκαίρι και θα πηγαίναμε ο καθένας τις διακοπές του. Δεν βλέπεις μου λ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου εδώ»

Για την συνεργασία της με τον Γιώργο Τράγκα αλλά και τον επεισοδιακό τους τσακωμό, μίλησε στον Alpha η δημοσιογράφος Αφροδίτη Υψηλάντη.Για την συνεργασία της με τον Γιώργο Τράγκα αλλά και τον επεισοδιακό τους τσακωμό, μίλησε στον Alpha η δημοσιογράφος Αφροδίτη Υψηλάντη.«Συνεργαζόμουν με τον Γιώργο Τράγκα, όταν ήμουν αρχισυντάκτρια της εκπομπής του στο Star. Αφού τελείωσε η εκπομπή μας είχε πει να βρεθούμε όλοι μαζί να συζητήσουμε. Παιδιά λέει δεν θα σας πληρώσω τώρα γιατί τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά το πόδι σου δεν θα το ξαναπατήσεις εδώ»

Πρωταγωνιστής ο Γιώργος Τράγκας ήταν στην ιστορία που αφηγήθηκε, σχετικά με την παλαιότερη συνεργασία τους, η δημοσιογράφος Αφροδίτη Υψηλάντη η οποία βρέθηκε […] The post Γιώργος Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά το πόδι σου δεν θα το ξαναπατήσεις εδώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Γιώργος Τράγκας: Νέα απίστευτη καταγγελία εκβιασμού – «Δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου…»

Ο εκλιπών Γιώργος Τράγκας ήταν πρωταγωνιστής στην ιστορία που αφηγήθηκε, σχετικά με παλαιότερη συνεργασία τους, η δημοσιογράφος Αφροδίτη Υψηλάντη η οποία βρέθηκε καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής T Live με την Τατιάνα Στεφανίδου το μεσημέρι της Δευτέρας. Ειδικότερα, μεταξύ άλλων, η δημοσιογράφος δήλωσε πως «συνεργαζόμουν με τον Γιώργο Τράγκα, όταν ήμουν αρχισυντάκτρια της εκπομπής του […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Γιώργος Τράγκας: Νέα απίστευτη καταγγελία εκβιασμού – «Δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου…».

Διαβάστε το στο fimes.gr

Γιώργος Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου εδώ»

Για την συνεργασία της με τον Γιώργο Τράγκα αλλά και τον επεισοδιακό τους τσακωμό, μίλησε η δημοσιογράφος Αφροδίτη Υψηλάντη η οποία βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής T-Live. «Συνεργαζόμουν με τον Γιώργο Τράγκα, όταν ήμουν αρχισυντάκτρια της εκπομπής του στο Star. Αφού τελείωσε η εκπομπή μας είχε πει να βρεθούμε όλοι μαζί να συζητήσουμε. Παιδιά λέει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου εδώ»

Για την συνεργασία της με τον Γιώργο Τράγκα αλλά και τον επεισοδιακό τους τσακωμό, μίλησε η δημοσιογράφος Αφροδίτη Υψηλάντη η οποία βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής T-Live. «Συνεργαζόμουν με τον Γιώργο Τράγκα, όταν ήμουν αρχισυντάκτρια της εκπομπής του στο Star. Αφού τελείωσε η εκπομπή μας είχε πει να βρεθούμε όλοι μαζί να συζητήσουμε. Παιδιά λέει […] Το άρθρο Τράγκας: «Θα στα δώσω μωρή τα λεφτά, αλλά δεν θα ξαναπατήσεις το πόδι σου εδώ» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»