Πασχαλάκης:«Στόχος μου το top-5 των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων»

14:18 - 15/06/2022

Πασχαλάκης:«Στόχος μου το top-5 των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων» 15/06/2022 Ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης σε ραδιοφωνικές δηλώσεις που έκανε στην Κύπρο, αναφέρθηκε, εκτός των άλλων και στην αποχώρηση του από τον ΠΑΟΚ. "Νιώθω γεμάτος", είπε χαρακτηριστικά αλλά και το ποδοσφαιρικό του μέλλον που θέλει, όπως είπε, να είναι στην Ευρώπη. Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Έλληνας τερματοφύλακας: Για τη σεζόν με τον ΠΑΟΚ: "Πέρασα πολύ ωραία χρόνια στη Θεσσαλονίκη, όμως φεύγω με τις πιο ωραίες εικόνες. Περάσαμε και δύσκολες στιγμές, όμως αυτές οι στιγμές είναι που σε εξελίσσουν. Θα ήθελα να κλείναμε τη σεζόν με έναν τίτλο γιατί στο τέλος αυτό μένει. Δεν έχω παράπονο από τον εαυτό μο

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πασχαλάκης: «Πρώτος στόχος μου η Ευρώπη»

Ο πρώην τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ, Αλέξανδρος Πασχαλάκης, μίλησε για το ενδιαφέρον την Αλ Νασρ και υπογράμμισε πως στόχος του είναι να παραμείνει στην Ευρώπη

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Οι παίκτες που αποθέωσε ο Γιώργος Μπαρτζώκας για το «διπλό» στο Βελιγράδι

Αλύγιστος Ολυμπιακός «άλωσε» το Βελιγράδι με τεράστια ανατροπή!

ΒΙΝΤΕΟ - Φόβος για τρομοκρατική ενέργεια στο Παρίσι - Αυστηρά μέτρα προστασίας για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2024

ΒΙΝΤΕΟ: Χαμός με τον Ντάνι Άλβες στη Βαρκελώνη! «Έχεις αρκετά λεφτά για να βιάζεις;»

«Βόμβα» στη Γαλλία για τα οικονομικά της Μονακό και της Βιλερμπάν, τι υποστηρίζουν οι Μονεγάσκοι

Αλλαγή στο πρόγραμμα των πλέι άουτ της Basket League