Απόστολος Ρουβάς: «Λέγομαι Ρουβάς αλλά είμαι ο Απόστολος και έχω την προσωπικότητα μου»

23:28 - 17/06/2022

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Απόστολος Ρουβάς, τη νύχτα της Παρασκευής, στο πλατό της εκπομπής After Dark στο OPEN. Μεταξύ […] The post Απόστολος Ρουβάς: «Λέγομαι Ρουβάς αλλά είμαι ο Απόστολος και έχω την προσωπικότητα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Απόστολος Ρουβάς: «Μπορεί να λέγομαι Ρουβάς, αλλά είμαι ο Απόστολος και έχω τη δική μου προσωπικότητα»

Ο σεφ μίλησε για τη σύγκριση με τον αδερφό του, Σάκη Ρουβά,  το Survivor, αλλά και τη σχέση του με τη σύντροφό του, Φανή

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Απόστολος Ρουβάς: Λέγομαι Ρουβάς, αλλά είμαι ο Απόστολος και έχω την προσωπικότητά μου

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Απόστολος Ρουβάς, τη νύχτα της Παρασκευής (17/6), στο πλατό της εκπομπής «After Dark» στο OPEN. Μεταξύ άλλων, μάλιστα, ο γοητευτικός μάγειρας και πρώην παίκτης του Survivor αναφέρθηκε στον αγαπημένο του αδελφό, Σάκη Ρουβά με κέντρο την δική του, ξεχωριστή διαδρομή. Πιο συγκεκριμένα, ο Απόστολος Ρουβάς σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχουμε εξαιρετική σχέση και πάντα μα πάντα, όταν πρόκειται για κάτι σημαντικό στη ζωή μου, το συζητάω μαζί του. Σέβομαι πάρα πολύ τις συμβουλές του, με έχει βοηθήσει απίστευτα και χάρηκε πάρα πολύ όταν του είπα ότι σκέφτομαι να πάω σε μια πρωινή εκπομπή. Για το Survivor, όταν του είπα πως θα πάω, του άρεσε πάρα πολύ και είμ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Απόστολος Ρουβάς: «Ονομάζομαι Ρουβάς αλλά είμαι ο Απόστολος και έχω την προσωπικότητα μου»

Ο Απόστολος Ρουβάς σε τηλεοπτική του συνέντευξη αναφέρθηκε στον αγαπημένο του αδελφό, Σάκη με κέντρο την δική του, ξεχωριστή διαδρομή.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο