Άννα Μαρία Ηλιάδου: «Τα λεφτά μου τα βγάζω από το Instagram»

13:46 - 19/06/2022

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!» η Άννα Μαρία Ηλιάδου. Το γνωστό μοντέλο μίλησε για την καριέρα […] The post Άννα Μαρία Ηλιάδου: «Τα λεφτά μου τα βγάζω από το Instagram» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μαρία Ηλιάδου: «Εγώ τα λεφτά μου τα βγάζω από το Instagram»

Η νικήτρια του GNTM 3 αναφέρθηκε στον χώρο του μόντελινγκ στην Ελλάδα, την εμπειρία της από τον διαγωνισμό μοντέλων, αλλά και τη νέα κριτική επιτροπή

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Άννα Μαρία Ηλιάδου: «Τα λεφτά μου τα βγάζω από το Instagram»

Η Άννα Μαρία Ηλιάδου, η νικήτρια του δευτέρου κύκλου του GNTM μίλησε στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι» και αποκάλυψε αν έχει δεχθεί κάποια κακοποιητική...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άννα Μαρία Ηλιάδου: Τελικά είχε σχέση με τον Mad Clip;

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!» η Άννα Μαρία Ηλιάδου.

Διαβάστε το στο vita.gr

Άννα Μαρία Ηλιάδου: «Βγάζω τα λεφτά μου μέσω Instagram»

Αναφορά στο μόντελινγκ, στο GNTM αλλά και στο Instagram έκανε η Άννα Μαρία Ηλιάδου, δίνοντας τις δικές της απαντήσεις. «Δε μου έχει συμβεί κάποια κακοποιητική συμπεριφορά στη δουλειά αλλά έχω ακούσει ιστορίες που με έχουν τρομάξει. Αν μου συμβεί τέτοια συμπεριφορά, θα ξέρω να την αντιμετωπίσω» είπε αρχικά το γνωστό μοντέλο. Σε ό,τι αφορά στο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

GNTM: Πρώην νικήτρια αποκαλύπτει – «Τα λεφτά μου τα βγάζω από το Instagram»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε η νικήτρια του GNTM, Άννα Μαρία Ηλιάδου, αναφερόμενη στη δουλειά της, την οποία προωθεί μέσω του Instagram. Δανάη Τριανταφυλλίδου για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Άννα Μαρία Ηλιάδου: «Στην Ελλάδα δουλεύεις μέσω Instagram»

Η νικήτρια του δεύτερου GNTM, Άννα Μαρία Ηλιάδου, μίλησε για την καριέρα της μετά το GNTM.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Άννα Μαρία Ηλιάδου: "Τα λεφτά μου τα βγάζω από το Instagram"

"Η Ισμήνη Παπαβλασοπούλου είναι μια όμορφη γυναίκα, όμως στο GNTM ήταν σαν να μην είχε ενέργεια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»