Σοκάρει ο Χρήστος Χολίδης: «Είχα καεί όλος στον λαιμό, ξύπνησα στο νοσοκομείο και δεν θυμάμαι τίποτα»

19:20 - 20/06/2022

O Χρήστος Χολίδης βρέθηκε καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρα, την Δευτέρα, στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN. Μέσα σε […] The post Σοκάρει ο Χρήστος Χολίδης: «Είχα καεί όλος στον λαιμό, ξύπνησα στο νοσοκομείο και δεν θυμάμαι τίποτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρει ο Χρήστος Χολίδης: Είχα καεί όλος στον λαιμό, δεν θυμάμαι τίποτα

Ο τραγουδιστής μίλησε για το ατύχημα που τον ανάγκασε να νοσηλευτεί στο νοσοκομείο

Διαβάστε το στο in.gr

Χρήστος Χολίδης: Το ατύχημα που του άλλαξε την κοσμοθεωρία – «Είχα καεί όλος στον λαιμό – Ξύπνησα στο νοσοκομείο»

Στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open βρέθηκε καλεσμένος ο Χρήστος Χολίδης το πρωί της Δευτέρας (20/06). Ο τραγουδιστής μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο σοκαριστικό ατύχημα που είχε πριν από αρκετά χρόνια όταν έπεσε με αλεξίπτωτο από το αεροπλάνο ενώ έδωσε και την απάντηση στις φήμες που τον θέλουν να ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας με την επί δυο χρόνια σύντροφό του. «Είναι απίστευτο αυτό. Δεν ξέρω πως βγήκε. Εγώ κουμπάρος θα γίνω, δεν θα παντρευτώ. Συγγνώμη που σας χάλασα το Story. Θα ανέβω τα σκαλιά για κουμπαριά, είναι ο καλύτερος φίλος μου και τον παντρεύω. Με παίρνουν όλοι τηλέφωνο και με ρωτάνε» είπε ο Χρήστος Χολίδης και διέψευσε τις φήμες περί γάμου με την αγαπη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρήστος Χολίδης: «Είχα καεί όλος στον λαιμό, ξύπνησα στο νοσοκομείο και δεν θυμάμαι τίποτα»

O συμπαθής λαϊκός τραγουδιστής Χρήστος Χολίδης βρέθηκε καλεσμένος της Μπέττυς Μαγγίρα, την Δευτέρα 20 Ιουνίου 2022, στο πλατό της ψυχαγωικής εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο κανάλι Open.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Σοκάρει ο Χρήστος Χολίδης: «Είχα καεί όλος στον λαιμό, ξύπνησα στο νοσοκομείο και δεν θυμάμαι τίποτα»

Στη Μπέττυ Μαγγίρα μίλησε την Δευτέρα ο Χρήστος Χολίδη και στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN.Στη Μπέττυ Μαγγίρα μίλησε την Δευτέρα ο Χρήστος Χολίδη και στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN.Ο γοητευτικός τραγουδιστής αναφέρθηκε με ειλικρίνεια στο σοκαριστικό ατύχημα που έζησε πριν αρκετά χρόνια πέφτοντας με αλεξίπτωτο από το αεροπλάνο. Πιο συγκεκριμένα, ο Χρήστος Χολίδης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «μου έμεινε απωθημένο που δεν έκανα καριέρα στο μπάσκετ. Μεγάλο απωθημένο. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονίζει ο Χρήστος Χολίδης: Είχα καεί όλος στον λαιμό – Ξύπνησα στο νοσοκομείο και δεν θυμάμαι τίποτα

«Ήμουν στις ειδικές δυνάμεις, στα αλεξίπτωτα και είχα ένα ατύχημα οπότε άλλαξε λίγο όλη η κοσμοθεωρία μου»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»