Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της όταν τη ρώτησαν για τη σχέση της με τον Άγγελο Λάτσιο

08:40 - 21/06/2022

Ο Βασίλης Ζούλιας και ο Περικλής Κονδυλάτος πραγματοποίησαν μια ξεχωριστή επίδειξη μόδας στον ιστορικό πεζόδρομο της To άρθρο Γαία Μερκούρη: Η αντίδρασή της όταν τη ρώτησαν για τη σχέση της με τον Άγγελο Λάτσιο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γαία Μερκούρη: Tο ντεμπούτο της στην πασαρέλα - Τι είπε για την σχέση της με τον Άγγελο Λάτσιο

Στα χνάρια της μητέρας της, η Γαία Μερκούρη, έκανε τη Δευτέρα (20/06) τα πρώτα της βήματα στην πασαρέλαΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γαία Μερκούρη: Η αμηχανία της on camera όταν ρωτήθηκε για τη σχέση της με τον Άγγελο Λάτσιο

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» μίλησε η Γαία Μερκούρη, η κόρη της ηθοποιού Δωροθέας Μερκούρη, με αφορμή τη συμμετοχή της ως μοντέλο στην επίδειξη...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γαία Μερκούρη: Η πρεμιέρα της ως μοντέλο και η απάντηση για τη σχέση της με τον Άγγελο Λάτσιο

"Η μητέρα μου με συμβούλεψε να είμαι ήρεμη και να κοιτάω ευθεία" είπε η Γαία για την πρώτη της φορά ως μοντέλο - Η αμήχανη απάντηση για τη σχέση της.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Γκάια Μερκούρη: Η πρώτη της πασαρέλα και η αντίδραση όταν τη ρώτησαν για τον Άγγελο Λάτσιο

Την πρώτη της πασαρέλα περπάτησε η κόρη της Δωροθέας Μερκούρη, Γκάια. Η Γκάια Μερκούρη συμμετείχε στην ξεχωριστή επίδειξη μόδας του διάσημου Έλληνα σχεδιαστή Vassilis Zoulias. Το fashion show πραγματοποιήθηκε στη Διονυσίου Αεροπαγίτου και είχε ως στόχο τη στήριξη του συλλόγου «ΕΛΠΙΔΑ». Με αφορμή την πρώτη της πασαρέλα η Γκάια Μερκούρη μίλησε στις κάμερες. Εκτός από […] The post Γκάια Μερκούρη: Η πρώτη της πασαρέλα και η αντίδραση όταν τη ρώτησαν για τον Άγγελο Λάτσιο appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»