Brad Pitt: «Βρίσκομαι στο φινάλε της καριέρας μου»

21:08 - 23/06/2022

Μια εντυπωσιακή φωτογράφιση που συνοδευόταν από μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Brad Pitt στην αμερικάνικη έκδοση του περιοδικού GQ. Ο ηθοποιός...

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπραντ Πιτ: «Βρίσκομαι στο φινάλε της καριέρας μου» – Τι είπε για το πρόγραμμα αποτοξίνωσης

Άλλαξε ριζικά η ζωή του Μπραντ Πιτ μετά το διαζύγιό του με την Αντζελίνα Τζολί κάτι το οποίο επισήμανε ο διάσημος ηθοποιός σε συνέντευξή του. Μιλώντας στην αμερικάνικη έκδοση του περιοδικού GQ, ανέφερε ότι είναι αρκετά πιο επιλεκτικός στις ταινίες στις οποίες θα συμμετέχει, καθώς όπως χαρακτηριστικά είπε βρίσκεται λίγο πριν το τέλος της καριέρας ... Περισσότερα To άρθρο Μπραντ Πιτ: «Βρίσκομαι στο φινάλε της καριέρας μου» – Τι είπε για το πρόγραμμα αποτοξίνωσης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Brad Pitt: «Βρίσκομαι στο φινάλε της καριέρας μου»

Μια εντυπωσιακή φωτογράφιση που συνοδευόταν από μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Brad Pitt στην αμερικάνικη έκδοση του περιοδικού GQ...

Διαβάστε το στο Zougla
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Dyson V15s Detect Submarine: Η πρώτη ασύρματη σκούπα που σκουπίζει και σφουγγαρίζει είναι αυτό που έψαχνες!

Ο Δίας σε σύνοδο με τον Ουρανό – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Δάντης – Χριστοφόρου: Backstage από τη φωτογράφιση και τα γυρίσματα του promo trailer της καλοκαιρινής τους περιοδείας

«Η Γη της Ελιάς»: Τι θα δούμε την Παρασκευή στη σειρά

Dua Lipa: Έφτασε στην Αθήνα κάτω από άκρα μυστικότητα – Τι έκανε στην πρωτεύουσα

Τζώνης Καλημέρης: «Η τηλεόραση είναι όπως τα παλιά βιντεοκλάμπ, άνοιγε ένα και άλλα 14 γύρω γύρω»