Πήρε θέση και ο Ρουβάς για το ξύλο στα MAD VMA: «Η βία δεν έχει θέση ούτε σε μια γιορτή μουσικής ούτε στην κοινωνία»

23:24 - 23/06/2022

Πολλοί επώνυμοι έχουν πάρει θέση μετά τα χθεσινά γεγονότα στα βραβεία MAD. Τοποθετήθηκε και ο Σάκης Ρουβάς που έχει πολλάκις βραβευθεί στη συγκεκριμένη διοργάνωση.Πολλοί επώνυμοι έχουν πάρει θέση μετά τα χθεσινά γεγονότα στα βραβεία MAD. Τοποθετήθηκε και ο Σάκης Ρουβάς που έχει πολλάκις βραβευθεί στη συγκεκριμένη διοργάνωση.Ο δημοφιλής τραγουδιστής έγραψε τα εξής στο instagram: «Χθες το βράδυ πόνεσε η καρδιά μου βλέποντας όλα αυτά που συνέβησαν στα βραβεία του MAD… Πόνεσε η καρδιά μου γι’ αυτό που υπέστη […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Φαίη Σκορδά: «Εγώ δεν είμαι αφεντικό, σας έχω συνεργάτες»

Sin Boy: Άγριος ξυλοδαρμός ενώ έκανε live στο Instagram

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του