Η Μαρία Φαραντούρη για τον καβγά Snik και Light

09:02 - 24/06/2022

Για τον άγριο καβγά ανάμεσα στον Light και τον Snik στα βραβεία MAD, απάντησε η Μαρία Φαραντούρη, σε δηλώσεις που […] The post Η Μαρία Φαραντούρη για τον καβγά Snik και Light appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μαρία Φαραντούρη για τον καβγά των τράπερ: «Τι να κρίνεις τώρα;»

«Είδατε που φτάσανε; Καβγαδίσανε, έπεσε ξύλο. Αυτά δεν είναι… Τι να κρίνεις τώρα;», είπε η τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Μαρία Φαραντούρη για τους τράπερς: Λένε για σεξ, για γκόμενες

Τι λέει η Μαρία Φαραντούρη για τον καβγά μεταξύ Snik και Light. Η Μαρία Φαραντούρη, σε δηλώσεις που έκανε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών, απάντησε για τον άγριο καβγά ανάμεσα στον Light και τον Snik στα βραβεία MAD. «Δεν είναι τραγουδιστές οι τράπερς, είναι απλές φωνές. Το κίνημα αυτό προήλθε από την Αμερική και είναι ... Περισσότερα To άρθρο Η Μαρία Φαραντούρη για τους τράπερς: Λένε για σεξ, για γκόμενες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρία Φαραντούρη για τον καβγά μεταξύ Snik και Light: Να μην επηρεάζονται τα παιδιά αρνητικά

«Δεν είναι τραγουδιστές οι τράπερς, είναι απλές φωνές»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;