Συντετριμμένη η Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό – Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά»

10:04 - 24/06/2022

Ο ναύαρχος Γιάννης Κοντούλης και σύζυγος της Δέσποινας Μοιραράκη έφυγε από τη ζωή τα ξημερώματα της To άρθρο Συντετριμμένη η Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό – Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό - Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά»

«Μου είπε “σε λατρεύω” δύο φορές, όσο του κρατούσα το χέρι. Ήξερε ότι ήμουν εκεί», είπε η επιχειρηματίας

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συντετριμμένη η Δέσποινα Μοιραράκη από τον θάνατο του συζύγου της - «Είχε χάσει 25 κιλά, ήξερε πως ήμουν εκεί»

Βυθισμένη σε βαρύ πένθος είναι η Δέσποινα Μοιραράκη μετά τον θάνατο του συζύγου της, Γιάννη Κοντούλη, τα ξημερώματα της Παρασκευής (24.06.2022) από καρκίνο. «Δεν ήθελε κανείς να τον λυπάται», είπε.  Η Δέσποινα Μοιραράκη αναφέρθηκε στον αγώνα που έδινε ο σύζυγός της με τον καρκίνο και στη διαχείριση του προβλήματος τα τελευταία χρόνια. Αποκάλυψε, μιλώντας στην ... Περισσότερα To άρθρο Συντετριμμένη η Δέσποινα Μοιραράκη από τον θάνατο του συζύγου της - «Είχε χάσει 25 κιλά, ήξερε πως ήμουν εκεί» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ράκος η Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό – Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά»

Ο ναύαρχος Γιάννης Κοντούλης και σύζυγος της Δέσποινας Μοιραράκη έφυγε από τη ζωή τα ξημερώματα της Παρασκευής 24/6. Ο Δήμος Βερύκιος στο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό- Μου είπε σε λατρεύω»

Δύσκολες στιγμές βιώνει η Δέσποινα Μοιραράκη  καθώς τα ξημερώματα έφυγε από τη ζωή χτυπημένος από τον καρκίνο ο αγαπημένος της σύζυγος Γιάννης Κοντούλης.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό» – Συγκλονίζει μιλώντας για τον χαμό του άνδρα της

Ο Γιάννης Κοντούλης, ο σύζυγος της Δέσποινας Μοιραράκη έφυγε από τη ζωή τα ξημερώματα, βυθίζοντας στο πένθος την παρουσιάστρια και την οικογένειά τους. Η δυσάρεστη είδηση έγινε γνωστή από τον Δήμο Βερύκιο στην εκπομπή «Happy Day»: «Επειδή την περιπέτεια την παρακολούθησα διακριτικά χωρίς να το ξέρουν και οι δύο. Τρεισήμισι χρόνια κράτησε αυτός ο Γολγοθάς. Λίγο […] Το άρθρο Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό» – Συγκλονίζει μιλώντας για τον χαμό του άνδρα της εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Συγκινεί η Δέσποινα Μοιραράκη για τον θάνατο του συζύγου της: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό»

Δύσκολες στιγμές βιώνει η Δέσποινα Μοιραράκη, καθώς τα ξημερώματα έφυγε από τη ζωή χτυπημένος από τον καρκίνο ο σύζυγός της, Γιάννης Κοντούλης.

Διαβάστε το στο real.gr

Ράκος η Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό. Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά»

Συντετριμμένη η Δέσποινα Μοιραράκη από τον θάνατο του συζύγου της,…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό - Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά»

«Μου είπε “σε λατρεύω” δύο φορές, όσο του κρατούσα το χέρι. Ήξερε ότι ήμουν εκεί», είπε η επιχειρηματίας.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Δέσποινα Μοιραράκη για την απώλεια του συζύγου της: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό»

«Ο Γιάννης δεν ήθελε κανείς να τον λυπάται»

Διαβάστε το στο news.gr

Συντετριμμένη η Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό – Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά»

Ο ναύαρχος Γιάννης Κοντούλης και σύζυγος της Δέσποινας Μοιραράκη έφυγε από τη ζωή τα ξημερώματα της Παρασκευής 24/6, με τον Δήμο Βερύκιο να ανακοινώνει το δυσάρεστο νέο μέσα από τον «αέρα» του Happy Day. Λίγη ώρα αργότερα, ο δημοσιογράφος αναφέρθηκε με συγκινητικά λόγια στον Γιάννη Κοντούλη, σε ζωντανή σύνδεση. «Επειδή την περιπέτεια την παρακολούθησα διακριτικά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό – Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά»

Δέσποινα Μοιραράκη: «Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό – Ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά» «Μου είπε “σε λατρεύω” δύο φορές, όσο του κρατούσα το χέρι. Ήξερε ότι ήμουν εκεί», είπε η επιχειρηματίας Η Δέσποινα Μοιραράκη βιώνει τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής της καθώς τα ξημερώματα έφυγε από τη ζωή χτυπημένος από τον […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Συγκλονίζει η Δ. Μοιραράκη για τον θάνατο του συζύγου της-«Ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό-Είχε χάσει 25 κιλά» (VIDEO)

Η Δέσποινα Μοιραράκη βιώνει τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής της καθώς τα ξημερώματα έφυγε από τη ζωή χτυπημένος από τον καρκίνο ο αγαπημένος της σύζυγος Γιάννης Κοντούλης. Η θλιβερή είδηση έγινε γνωστή μέσα από την εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή. Η γνωστή επιχειρηματίας είναι συντετριμμένη. Η παρουσιάστρια μίλησε μαζί της και μετέφερε στους τηλεθεατές της τα όσα της είπε. «Ο Γιάννης δεν ήθελε να το ξέρει κανείς, δεν ήθελε κανείς να τον λυπάται. Τον τελευταίο χρόνο αν είχες παρατηρήσει, δεν είχαμε εμφανιστεί πουθενά μαζί, γιατί ο Γιάννης είχε χάσει 25 κιλά. Έδινε μία μάχη με αξιοπρέπεια αλλά χαίρομαι γιατί ήμουν μαζί του μέχρι το τελευταίο λεπτό. Μου είπε “σε λατρεύω” δύο φορές, όσο του κρατ

Διαβάστε το στο grtimes.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Δόμνα Μιχαηλίδου – Μιχάλης Χατζηγιάννης: Η μεγάλη έκπληξη στα κορίτσια από το Χατζηκυριάκειο Ίδρυμα

Ρούλα Σταματοπούλου: Ποζάρει με μαγιό ένα μήνα μετά τη γέννηση του γιου της – Φωτογραφία

MAD VMA 2022: «Λύγισαν» Φουρέιρα και Άσπα για τον Mad Clip – «Αυτό το βραβείο είναι για σένα αδερφέ μου»

Κυριάκος και Μαρέβα Μητσοτάκη: Βραδινή εμφάνιση στο Ηρώδειο – Φωτογραφίες

Face Mist: Το προϊόν που χαρίζει ενυδάτωση και δροσιά με μία κίνηση

Tι φοράμε αυτό το ΣΚ; Ντύσου με casual ρούχα και ξεχώρισε με το στιλ σου