Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Μη βλέπεις εσύ που έχεις λύσει το προβληματάκι σου»

17:40 - 24/06/2022

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Καλό μεσημεράκι» την Παρασκευή για να συναντήσει τον Νίκο Μουτσινά και βεβαίως την […] The post Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Μη βλέπεις εσύ που έχεις λύσει το προβληματάκι σου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Τρέχουν οι λογαριασμοί, μη βλέπεις εσύ που έχεις λύσει το προβληματάκι σου»

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από τον χιουμοριστικό διάλογο ανάμεσα στους δύο παρουσιαστές

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Δεν μπορώ να μείνω χωρίς δουλειά, εσύ έχεις λύσει το προβληματάκι σου»

Στο πλατό του Νίκου Μουτσινά βρέθηκε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος λίγο πριν το φινάλε της τηλεοπτικής σεζόν. To άρθρο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Δεν μπορώ να μείνω χωρίς δουλειά, εσύ έχεις λύσει το προβληματάκι σου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Μη βλέπεις εσύ που έχεις λύσει το προβληματάκι σου»

Αντιπαράθεση των δύο παρουσιαστών για το πόσες διακοπές κάνει ο καθένας

Διαβάστε το στο news.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Μη βλέπεις εσύ που έχεις λύσει το προβληματάκι σου»

Σε επικό διάλογο προχώρησαν on air Δημήτρης Ουγγαρέζος και Νίκος Μουτσινάς! Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Καλό μεσημεράκι» την Παρασκευή για να συναντήσει τον Νίκο Μουτσινά και βεβαίως την Βάνια! Μέσα σε όλα, μάλιστα, ο γνωστός παρουσιαστής αναφέρθηκε στις μεγαλύτερες παύσεις διακοπών που κάνει ο ηθοποιός και παρουσιαστής του ΣΚΑΪ στις επαγγελματικές […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δημήτρης Ουγγαρέζος σε Νίκο Μουτσινά: «Μη βλέπεις εσύ που έχεις λύσει το προβληματάκι σου»

«Είσαι προκλητικός αδελφούλη μου!»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος