Δημήτρης Αρβανίτης: «Ο Γιώργος Τράγκας ήταν η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου»

13:02 - 25/06/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου έδωσε ο Δημήτρης Αρβανίτης. Ο γνωστός σκηνοθέτης μίλησε για το σκηνικό […] The post Δημήτρης Αρβανίτης: «Ο Γιώργος Τράγκας ήταν η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Αρβανίτης: Ο Γιώργος Τράγκας ήταν φιλοχρήματος, έβαζε το χέρι στην τσέπη και χάιδευε τα λεφτά

«Ο Γιώργος Τράγκας ήταν η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου», λέει ο Δημήτρης Αρβανίτης. Ο Δημήτρης Αρβανίτης έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου. Ο γνωστός σκηνοθέτης μίλησε για το σκηνικό με Snik και Light, το κίνημα metoo, αλλά και τον Γιώργο Τράγκα. «Τα πράγματα έχουν ξεφύγει τελείως. Ο Snik και ο ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Αρβανίτης: Ο Γιώργος Τράγκας ήταν φιλοχρήματος, έβαζε το χέρι στην τσέπη και χάιδευε τα λεφτά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δημήτρης Αρβανίτης: «Ο Γιώργος Τράγκας ήταν η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου – Συμπεριφερόταν τρομακτικά άσχημα»

Για το σκηνικό με Snik και Light, το κίνημα metoo, αλλά και τον Γιώργο Τράγκα, μίλησε ο Δημήτρης Αρβανίτης στην εκπομπή «Open Weekend».Για το σκηνικό με Snik και Light, το κίνημα metoo, αλλά και τον Γιώργο Τράγκα, μίλησε ο Δημήτρης Αρβανίτης στην εκπομπή «Open Weekend».«Τα πράγματα έχουν ξεφύγει τελείως. Ο Snik και ο Light είναι δύο τυχαίοι και μηδενικοί τύποι, τα τραγούδια τους είναι… ξερασματικά. Θα μείνω στο γεγονός ότι αυτά τα παιδιά σε αυτή την ηλικία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δημήτρης Αρβανίτης: «Ο Γιώργος Τράγκας συμπεριφερόταν τρομακτικά άσχημα»

Την ώρα που συνεχίζονται οι αποκαλύψεις για την αμύθητη περιουσία του Γιώργου Τράγκα, ο Δημήτρης Αρβανίτης To άρθρο Δημήτρης Αρβανίτης: «Ο Γιώργος Τράγκας συμπεριφερόταν τρομακτικά άσχημα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Ο Γιώργος Τράγκας ήταν η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου»

«Ο Γιώργος Τράγκας συμπεριφερόταν τρομακτικά άσχημα στους συνεργάτες μου, ήταν βίαιος. Ήταν φιλοχρήματος, έβαζε το χέρι στην τσέπη και χάιδευε τα λεφτά», λέει ο Δημήτρης Αρβανίτης. Συνέντευξη στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου έδωσε ο Δημήτρης Αρβανίτης. Ο γνωστός σκηνοθέτης μίλησε για το σκηνικό με Snik και Light, το κίνημα metoo, αλλά και […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δημήτρης Αρβανίτης: "Ο Γιώργος Τράγκας ήταν η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου"

"Ήταν φιλοχρήματος, έβαζε το χέρι στην τσέπη και χάιδευε τα λεφτά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»