Καμίλα: Η ηλικία, το σκάνδαλο με την Νταϊάνα και ο γάμος με τον Κάρολο

00:00 - 26/06/2022

Η Καμίλα, δούκισσα της Κορνουάλης, κάνει το ντεμπούτο της στις σελίδες της βρετανικής Vogue. Καθώς ετοιμάζεται να γιορτάσει τα 75α γενέθλιά της και αναμένει μια μέρα να πάρει τη θέση της στο πλευρό του πρίγκιπα Κάρολου ως σύζυγος βασιλιά, η δούκισσα της Κορνουάλης αποκαλύπτει τις σκέψεις της για τα πάντα, από το γεγονός ότι βρέθηκε στο στόχαστρο των μέσων μαζικής ενημέρωσης μέχρι την ηλικία της. «Τα άφησα να έρχονται και να φεύγουν» λέει για τα γενέθλιά της. «Εννοώ ότι θα χαιρόμουν πολύ να γυρίσω το ρολόι πίσω. Όταν φτάνεις σε οποιονδήποτε μεγάλο αριθμό, είτε είναι 30, 50, 70, σκέφτεσαι: «Θεέ μου, είναι τόσο μεγάλη ηλικία». «Ξέρετε, η μητέρα μου πέθανε όταν ήταν 72 ετών, οπότε έχω ζήσει περισσό

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)