Συγκλονίζει ο Λεωνίδας Σωπρανίδης: «Έπεσα σε κώμα από το σακχαρώδη διαβήτη από ιατρικό λάθος»

01:26 - 28/06/2022

Ο Λεωνίδας Σωπρανίδης πέρασε το κατώφλι του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για το διαβήτη που […] The post Συγκλονίζει ο Λεωνίδας Σωπρανίδης: «Έπεσα σε κώμα από το σακχαρώδη διαβήτη από ιατρικό λάθος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεωνίδας Σωπρανίδης: «Έπεσα σε κώμα από σακχαρώδη διαβήτη λόγω ιατρικού λάθους»

Ο αθλητής του kick boxing μίλησε για την πιο μεγάλη μάχη που έχει δώσει στη ζωή του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Συγκλονίζει ο Λεωνίδας Σωπρανίδης: Έπεσα σε κώμα από ιατρικό λάθος, ήμουν τρεις μέρες νεκρός

Ο αθλητής αποκάλυψε το πρόβλημα υγείας που τον ταλαιπωρεί

Διαβάστε το στο in.gr

Λεωνίδας Σωπρανίδης: Έπεσα σε κώμα από το σακχαρώδη διαβήτη από ιατρικό λάθος

Στην παρέα του «The 2Night Show» της Δευτέρας (27/6), καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε ο Λεωνίδας Σωπρανίδης. O διακεκριμένος αθλητής του Kick Boxing, μίλησε για τον πιο σημαντικό αγώνα που έχει κερδίσει στη ζωή του, αντιμετωπίζοντας την ασθένεια του διαβήτη τύπου 1. Θυμήθηκε τις δυσοίωνες προβλέψεις των γιατρών και τους αγώνες που έδωσε για να τις διαψεύσει και να στεφθεί πρωταθλητής στη ζωή και το άθλημα που λατρεύει. Τέλος, μίλησε με αγάπη για τον πατέρα του που δεν έφυγε στιγμή από το πλευρό του και μοιράστηκε τα επαγγελματικά του σχέδια που αφορούν τη συμμετοχή του σε μεγάλες διοργανώσεις πυγμαχίας, στην Αμερική. «Όταν ήμουν δύο ετών, έπεσα σε κώμα από το σακχαρώδη διαβήτη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Λεωνίδας Σωπρανίδης: Η μάχη με τον σακχαρώδη διαβήτη – Έπεσε σε κώμα από ιατρικό λάθος

Καλεσμένος στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε ο πυγμάχος και διακεκριμένος αθλητής του Kick Boxing, Λεωνίδας Σωπρανίδης.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βιβή Αναστασιάδου: «Γι’ αυτό δεν πήρα την απόφαση να έρθω στην Αθήνα να κάνω τηλεόραση»

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Δεν τα έχω ξαναπεί ποτέ αυτά τα πράγματα»

Ηλίας Βρέττος: «Μου άφησε πολύ γλυκιά γεύση το Πιο Μεγάλο Παζάρι»

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας υποψιάζεται ότι σκότωσε τον πατέρα του

Πρώτος από εμάς: Ο Άλκης γνωρίζει την ετεροθαλή αδελφή του

Ελεονώρα Μελέτη για τις Ευρωεκλογές: «Δεν είμαι η άνεργη παρουσιάστρια που έψαχνε τι θα κάνει στο επόμενο βήμα»