Ένκε Φεζολλάρι: «Καταλαβαίνω ότι η Ελένη Φουρέιρα αναγκάστηκε να κρύψει την καταγωγή της»

14:16 - 01/07/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Love it» και την Κατερίνα Νινιού έδωσε ο Ένκε Φεζολλάρι. Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης μίλησε και για […] The post Ένκε Φεζολλάρι: «Καταλαβαίνω ότι η Ελένη Φουρέιρα αναγκάστηκε να κρύψει την καταγωγή της» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ένκε Φεζολλάρι: «Η Ελένη Φουρέιρα αναγκάστηκε να κρύψει την καταγωγή της, αλλά είναι ασυγχώρητο»

Ο Ένκε Φεζολλάρι παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Love It και την δημοσιογράφο, Κατερίνα Νινιού. Ο ηθοποιός To άρθρο Ένκε Φεζολλάρι: «Η Ελένη Φουρέιρα αναγκάστηκε να κρύψει την καταγωγή της, αλλά είναι ασυγχώρητο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ένκε Φεζολλάρι: "Καταλαβαίνω ότι η Ελένη Φουρέιρα αναγκάστηκε να κρύψει την καταγωγή της"

"Σαφώς όταν ήμουν 15 χρονών ντρεπόμουν για την καταγωγή μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;