Γεωργία Μπικα: Θα παλέψω μέχρι τέλους για δικαίωση

23:16 - 01/07/2022

Τη δική της απάντηση για το βούλευμα του Συμβουλίου Πλημμελειοδικών Θεσσαλονίκης που απαλλάσσει τον 27χρονο Βασίλη Λεβέντη, γόνος της ομώνυμης επιχειρηματικής οικογένειας της Coca-Cola, για την υπόθεση βιασμού της, τα ξημερώματα της Πρωτοχρονιάς, σε σουίτα πολυτελούς ξενοδοχείου, έδωσε η 24χρονη Γεωργία Μπίκα. Όπως αναφέρει η νεαρή κοπέλα, δεν θα σταματήσει τις προσπάθειές της μέχρι να […] Γεωργία Μπικα: Θα παλέψω μέχρι τέλους για δικαίωση - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεωργία Μπίκα: «Θα φτάσω μέχρι τον Θεό για να αποδειχθεί η αλήθεια»

Αποφασισμένη να δικαιωθεί και να αποδείξει ότι λέει την αλήθεια εμφανίζεται η Γεωργία Μπίκα

Διαβάστε το στο in.gr

Γεωργία Μπίκα: Θα παλέψω μέχρι τέλους για τη δικαίωση

«Θα συνεχίσω τις προσπάθειές μου ασκώντας όλα τα ένδικα μέσα για να παραπεμφθεί η υπόθεσή μου στο ακροατήριο, για να τεθούν υπόψη των δικαστών όλα τα σοβαρά ζητήματα που μένουν αναπάντητα μέχρι σήμερα”.

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Γεωργία Μπίκα: «Θα φτάσω μέχρι τον Θεό για να αποδειχθεί η αλήθεια»

Οι δικαστές απάλλαξαν τον 27χρονο, τον οποίο είχε καταγγείλει η Γεωργία Μπίκα την Πρωτοχρονιά ότι τη βίασε τα ξημερώματα σε δωμάτιο πολυτελούς ξενοδοχείου στη Θεσσαλονίκη. Από την πλευρά της, η Γεωργία Μπίκα, μέσω του δικηγόρου της, λέει πως είναι αποφασισμένη να φθάσει την υπόθεση μέχρι τέλους, προκειμένου να δικαιωθεί. «Δεν κάνω πίσω. Με στηρίζει ο […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Γεωργία Μπίκα: «Θα φτάσω μέχρι τον Θεό για να αποδειχθεί η αλήθεια»

Οι δικαστές απάλλαξαν τον 27χρονο, τον οποίο είχε καταγγείλει η Γεωργία Μπίκα την Πρωτοχρονιά ότι τη βίασε τα ξημερώματα σε δωμάτιο πολυτελούς ξενοδοχείου στη Θεσσαλονίκη. Από την πλευρά της, η Γεωργία Μπίκα, μέσω του δικηγόρου της, λέει πως είναι αποφασισμένη να φθάσει την υπόθεση μέχρι τέλους, προκειμένου να δικαιωθεί. «Δεν κάνω πίσω. Με στηρίζει ο […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Σάλος με τους πανηγυρισμούς του Νίκου Χατζηνικολαου μεσα στη Νύχτα: Θρύλε Θεέ μου Ολυμπιακέ μου! Πάμε για το ευρωπαϊκό!

Γελάνε και τα τσιμέντα με το ρεπορτάζ στην εκπομπή του Νίκου Ευαγγελάτου που βγάζει τον Μπελερη πάνω απο τον Γιώργο Αυτιά

Χταπόδι στη λαδόκολλα με πατάτες

Μανωλης Κοττακης: Εθνικιστής ο Καζαντζάκης; Σοβινιστής ο Βελουχιώτης;

Κρόκος Κοζάνης: Χωρίς νερο η περιοχή

Η Γαληνοτάτη του Κυριάκου και άλλοι μεσαιωνικοί θρύλοι