Λαμία – κορωνοϊός: Τι έδειξαν οι δειγματοληψίες το Σαββατοκύριακο – Πού θα γίνονται rapid test από αύριο

19:50 - 03/07/2022

58 νέα κρούσματα κορωνοϊού διαπιστώθηκαν κατά τη διάρκεια των δειγματοληψιών που έγιναν το Σαββατοκύριακο στον χώρο της ΠΕΛ. Ως νεαρότερο κρούσμα καταγράφεται δίχρονο παιδάκι ενώ το μεγαλύτερο ηλικιακά 76 ετών. Σάββατο 2 Ιουλίου -Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας (Κεντρική είσοδος-χώρος ταμείων) 240 δειγματοληψίες 24 θετικά -8 αναφέρουν στενή επαφή με επιβεβαιωμένο θετικό κρούσμα -7 είναι ανεμβολίαστα και 17 εμβολιασμένα -ηλικίες 7-76 ετών Κυριακή 3 Ιουλίου -Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας (Κεντρική είσοδος-χώρος ταμείων) 232 δειγματοληψίες 34 θετικά -9 αναφέρουν στενή επαφή με επιβεβαιωμένο θετικό κρούσμα -12 είναι ανεμβολίαστα και 22 εμβολιασμένα -ηλικίες 2-68 ετών Το πρόγραμμα δειγματοληψιών για την ερχόμεν

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λαμία: Εκτίναξη θετικών το Σαββατοκύριακο – Που θα κάνετε rapid test αυτή την εβδομάδα

58 θετικά έδωσαν οι 472δειγματοληψίες του Σαββατοκύριακου 2 και 3 Ιουλίου στη Λαμία. Δείτε αναλυτικά καιτο πρόγραμμα δειγματοληψιών 4-8 Ιουλίου Σάββατο 2 Ιουλίου -Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας (Κεντρική είσοδος-χώρος ταμείων) 240 δειγματοληψίες 24 θετικά -8 αναφέρουν στενή επαφή με επιβεβαιωμένο θετικό κρούσμα -7 είναι ανεμβολίαστα και 17 εμβολιασμένα -ηλικίες 7-76 ετών Κυριακή 3 Ιουλίου -Πανελλήνια Έκθεση […] The post Λαμία: Εκτίναξη θετικών το Σαββατοκύριακο – Που θα κάνετε rapid test αυτή την εβδομάδα appeared first on ΛΑΜΙΑ FM-1 Ειδήσεις από την Στερεά Ελλάδα και όλο τον κόσμο.

Διαβάστε το στο lamiafm1.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

 Σοκ με μητέρα 2 παιδιών – Της έκοψαν τα φρένα για να τη σκοτώσουν

Έλλη Στάη: Είμαι 70 χρονών, υπήρξα σκληρή επίτηδες, δεν κάνω διατροφή αλλά γυμνάζομαι

Εκτάκτως συνεδρίασε το Σ.Ο.Π.Π Φθιώτιδας για την κακοκαιρία

Κακοκαιρία: Συναγερμός, θα πέσει νερό που πέφτει σε 3 μήνες – «Προσοχή στη Θεσσαλία»

Δημήτρης Σταρόβας: Τώρα που έγινα 60 ετών, θέλω να αλλάξω την εικόνα μου

Η αθώωση της Ειρήνης Μελισσαροπούλου έγινε βιβλίο – Είχε συλληφθεί στο Χονγκ Κονγκ με 2,6 κιλά κοκαΐνης