Survivor: Τα συμφώνησαν και θα αλληλοστηριχτούν στον τελικό

21:42 - 03/07/2022

Υποψήφιος προς αποχώρηση στο Survivor, μια βδομάδα πριν τον μεγάλο τελικό στην Αθήνα, είναι ο Στάθης Σχίζας ο οποίος και […] The post Survivor: Τα συμφώνησαν και θα αλληλοστηριχτούν στον τελικό appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Στάθης Σχίζας και Σταυρούλα Χρυσαειδή συμφώνησαν να αλληλοστηριχτούν στον τελικό

Το Survivor βρίσκεται στην τελική ευθεία με τον χρόνο να μετράει αντίστροφα για τον μεγάλο τελικό και λίγο πριν την επόμενη διαδικασία αποχώρησης, ο Στάθης Σχίζας συμφώνησε με την Σταυρούλα Χρυσαειδή να αλληλοστηριχτούν για να κερδίσει ένας από αυτούς το μεγάλο έπαθλο. Μάλιστα, ο Στάθης ήρθε σε μια πρόωρη άτυπη συμφωνία με την συμπαίκτρια του, Σταυρούλα σχετικά με το πως θα κινηθούν στην τελική ευθεία. «Ένα κακό που μου συμβαίνει είναι ότι βρίσκομαι στον τάκο με την μοναδική φίλη που μου έχει απομείνει μέσα στο παιχνίδι, αφού όλοι οι άλλοι έχουν αποχωρήσει. Στο τέλος έρχομαι να κοντραροχτυπηθώ με τη φίλη μου για το ποιος θα αποχωρήσει στον ημιτελικό και αυτό για μένα είναι πάρα πολύ δυσάρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»

Αντώνης Αντωνίου: «Δεν νιώθω χορτασμένος από την καριέρα μου»