Απίστευτη ανατροπή στο X Factor – Αποχώρησε μα τον «έκλεψε» ο Ανδρέας Γεωργίου

01:50 - 04/07/2022

Στον τάκο του X Factor live show με παρουσιαστή τον Ανδρέα Γεωργίου βρέθηκαν, το βράδυ της Κυριακής, ο Γιάννης Ονησιφόρου […] The post Απίστευτη ανατροπή στο X Factor – Αποχώρησε μα τον «έκλεψε» ο Ανδρέας Γεωργίου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Απίστευτη ανατροπή στο X Factor – Ποιον παίκτη «υιοθέτησε» ο Ανδρέας Γεωργίου;

Δεν περίμενε κανείς αυτό το φινάλε στο X Factor!

Διαβάστε το στο in.gr

Απίστευτη ανατροπή στο X Factor – Ποιον παίκτη «υιοθέτησε» ο Ανδρέας Γεωργίου;

Δεν περίμενε κανείς αυτό το φινάλε στο X Factor!

Διαβάστε το στο tovima

Ανατροπή στο X Factor – Η πρόταση συνεργασίας του Ανδρέα Γεωργίου στον Μίλτο Χαρόβα

Το 6ο live show του «X Factor» παρακολουθήσαμε το βράδυ της Κυριακής στο Mega. Ο Αντρέας Γεωργίου καλωσόρισε για άλλη μια φορά τους κριτές, Μιχάλη Κουινέλη,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

X Factor: Απίστευτη ανατροπή με την αποχώρηση – Η ανακοίνωση του Ανδρέα Γεωργίου για τον παίκτη

Ο Ανδρέας Γεωργίου είχε μία σημαντική ανακοίνωση να κάνει για τον παίκτη που αποχώρησε από το «X Factor», καθώς του ετοιμάζει ρόλο για τη σειρά του «Η Γη της Ελιάς».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»