Συγκλονίζει η μητέρα της Γαρυφαλλιάς: Δεν ξέρω πώς θα αντέξω να μην γίνω αγρίμι, να τον κατασπαράξω

09:52 - 04/07/2022

Συγκλονίζει η μητέρα της 26χρονης Γαρυφαλλιάς η οποία στις 13 Ιουλίου 2021 δολοφονήθηκε από τον φίλο της, που την έριξε από τον γκρεμό, ενώ έκαναν διακοπές στη Φολέγανδρο. «Πόσο προκλητική είναι η στάση του δολοφόνου να συνεχίζει να δολοφονεί τη Γαρυφαλλιά μας, ισχυριζόμενος ψυχικό νόσημα; Ένα χρόνο σχεδόν μετά τη δολοφονία της, δεν έγινε δεκτός ο ισχυρισμός του από το δικαστήριο. Δεν πάσχει από τίποτα. Κανένα ψυχικό νόσημα, κανένα ελαφρυντικό. Στο άκουσμα των πραγματογνωμοσυνών αισθανθήκαμε μια ανακούφιση. Ανακούφιση πως θα δικαστεί και θα γίνει το πρώτο βήμα προς τα ισόβια. Δικαίωση, όχι, δεν θα αισθανθούμε ακόμα. Ίσως και ποτέ, γιατί η μόνη δικαίωση είναι να γυρίσει πίσω η Γαρυφαλλιά μ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεσπά η μητέρα της Γαρυφαλλιάς: «Δεν ξέρω πως θα αντέξω στη δίκη - Συνεχίζει να την δολοφονεί»

Σχεδόν ένας χρόνος πέρασε από τη δολοφονία της άτυχης Γαρυφαλλιάς που ξυλοκοπήθηκε μέχρι θανάτου από τον σύντροφό της κατά τη διάρκεια των διακοπών τους στη Φολέγανδρο. Ήταν μόλις 26 ετών… Η μητέρα της Γαρυφαλλιάς έκτοτε δίνει τον δικό της αγώνα, περιμένοντας την καταδίκη του ανθρώπου που στέρησε τη ζωή της κόρης της στη Φολέγανδρο. Η ... Περισσότερα To άρθρο Ξεσπά η μητέρα της Γαρυφαλλιάς: «Δεν ξέρω πως θα αντέξω στη δίκη - Συνεχίζει να την δολοφονεί» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ξεσπά η μητέρα της Γαρυφαλλιάς: Συνεχίζει να τη σκοτώνει - Δεν ξέρω πώς θα αντέξω να μην τον κατασπαράξω

Ενας χρόνος από τη γυναικοκτονία στη Φολέγανδρο, όπου έπεσε νεκρή, από τα χέρια του συντρόφου της, η 26χρονη Γαρυφαλλιά, συμπληρώνεται σε λίγες ημέρες.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μητέρα Γαρυφαλλιάς: Δεν ξέρω πώς θα αντέξω να μην γίνω αγρίμι, να τον κατασπαράξω

Συγκλονίζει η μητέρα της 26χρονης Γαρυφαλλιάς η οποία στις 13 Ιουλίου 2021 δολοφονήθηκε από τον φίλο της, που την έριξε από τον γκρεμό, ενώ έκαναν διακοπές στη Φολέγανδρο. «Πόσο προκλητική είναι η στάση του δολοφόνου να συνεχίζει να δολοφονεί τη Γαρυφαλλιά μας, ισχυριζόμενος ψυχικό νόσημα; Ένα χρόνο σχεδόν μετά τη δολοφονία της, δεν έγινε δεκτός […] Το άρθρο Μητέρα Γαρυφαλλιάς: Δεν ξέρω πώς θα αντέξω να μην γίνω αγρίμι, να τον κατασπαράξω εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Συγκλονίζει η μητέρα της Γαρυφαλλιάς: «Δεν ξέρω πώς θα αντέξω να μην γίνω αγρίμι, να τον κατασπαράξω»

Συγκλονίζουν τα λόγια της μητέρας της 26χρονης Γαρυφαλλιάς η οποία δολοφονήθηκε από τον φίλο της, που την έριξε από τον γκρεμό, ενώ έκαναν διακοπές στη Φολέγανδρο, στις 13 Ιουλίου 2021.Συγκλονίζουν τα λόγια της μητέρας της 26χρονης Γαρυφαλλιάς η οποία δολοφονήθηκε από τον φίλο της, που την έριξε από τον γκρεμό, ενώ έκαναν διακοπές στη Φολέγανδρο, στις 13 Ιουλίου 2021.«Πόσο προκλητική είναι η στάση του δολοφόνου να συνεχίζει να δολοφονεί τη Γαρυφαλλιά μας, ισχυριζόμενος ψυχικό νόσημα; Ένα χρόνο σχεδόν μετά τη δολοφονία της, δεν έγινε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονίζει η μητέρα της Γαρυφαλλιάς: Δεν ξέρω πώς θα αντέξω να μην γίνω αγρίμι, να τον κατασπαράξω

Συγκλονίζει η μητέρα της 26χρονης Γαρυφαλλιάς η οποία στις 13 Ιουλίου 2021 δολοφονήθηκε από τον φίλο της, που την έριξε από τον γκρεμό, ενώ έκαναν διακοπές στη Φολέγανδρο. «Πόσο προκλητική είναι η στάση του δολοφόνου να συνεχίζει να δολοφονεί τη Γαρυφαλλιά μας, ισχυριζόμενος ψυχικό νόσημα; Ένα χρόνο σχεδόν μετά τη δολοφονία της, δεν έγινε δεκτός […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Συνάντηση του γερμανού προέδρου Σταϊνμάιερ με Ερντογάν και Ιμάμογλου στην Τουρκία

Άγρια συμπλοκή ανηλίκων στον Ωρωπό για ένα μπουφάν: Το μαχαίρι της επίθεσης ψάχνει η ΕΛ.ΑΣ.

Τα «δίδυμα» της ΝΔ στις Ευρωεκλογές: ποιος πάει με ποιον – Η φωτογραφία που θέλει ο Ανδρουλάκης και η πώληση της ACS

Πότε αρχίζει το εορταστικό ωράριο για το Πάσχα – Τι ισχύει για τη Μεγάλη Εβδομάδα

Νίκος Χριστοδουλίδης: Η Κύπρος δεν μπορεί να δεχτεί άλλους πρόσφυγες – Είναι ζήτημα εθνικής ασφάλειας

Παναγιώτης Μπουγιούρης: Με τον Σπύρο Μαρτίκα είμαστε συγγενείς