Νεκτάριος Σφυράκης: «Κατέβηκα από την πίστα και μου έβγαλε πιστόλι»

14:42 - 05/07/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» έδωσε ο Νεκτάριος Σφυράκης. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για τα υψηλά νυχτοκάματα του παρελθόντος, […] The post Νεκτάριος Σφυράκης: «Κατέβηκα από την πίστα και μου έβγαλε πιστόλι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεκτάριος Σφυράκης: «Στην πίστα ένας πελάτης που είχε πιει, μου έβγαλε πιστόλι»

Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την καριέρα του στη μουσική κι αναφέρθηκε στα περιστατικά που του έχουν μείνει αξέχαστα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νεκτάριος Σφυράκης: «Κατέβηκα από την πίστα και μου έβγαλε πιστόλι»

Για το περιστατικό που του συνέβη όταν τραγουδούσε και κάποιος του έβγαλε όπλο μίλησε ο Νεκτάριος Σφυράκης στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα».Για το περιστατικό που του συνέβη όταν τραγουδούσε και κάποιος του έβγαλε όπλο μίλησε ο Νεκτάριος Σφυράκης στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα».«Το κοινό που ερχόταν κάποτε να μας ακούσει, ξόδευε πολλά χρήματα, κάποιοι άλλαζαν αυτοκίνητο κάθε μήνα. Παλαιότερα όλα εξαρτιόντουσαν από το πόσο σε έπαιζε η τηλεόραση, το ραδιόφωνο, ο Τύπος. Υπήρχαν καλλιτέχνες που έπαιρναν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»