Θωμαή Απέργη: «Στην Ελλάδα είναι ταμπού, δεν ήθελα να το μοιραστώ, δεν ήμουν έτοιμη»

18:08 - 05/07/2022

Για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει επί 12 χρόνια μίλησε η Θωμαή Απέργη, το οποίο και αφορά στις επιληπτικές κρίσεις, όταν […] The post Θωμαή Απέργη: «Στην Ελλάδα είναι ταμπού, δεν ήθελα να το μοιραστώ, δεν ήμουν έτοιμη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

“Στην Ελλάδα είναι ταμπoύ, δεν ήθελα να το μοιραστώ” Η Θωμαή Απέργη “λυγίζει” για το πρόβλημα υγείας της

Σε μία εξομολόγηση προχώρησε η Θωμαή Απέργη μιλώντας στην εκπομπή «Happy Day» για την σοβαρή περιπέτεια που πέρασε με την υγεία της. Συγκεκριμένα η τραγουδίστρια ανέφερε αρχικά μιλώντας για τις επιληπτικές κρίσεις: «επειδή στην Ελλάδα είναι ταμπού, δεν ήθελα να το μοιραστώ και δεν ήμουν έτοιμη, τώρα όμως είναι κάτι το οποίο είναι αδρανές. Εδώ […] The post “Στην Ελλάδα είναι ταμπoύ, δεν ήθελα να το μοιραστώ” Η Θωμαή Απέργη “λυγίζει” για το πρόβλημα υγείας της appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Θωμαή Απέργη για επιληπτικές κρίσεις: Στην Ελλάδα είναι ταμπού, δεν ήθελα να το μοιραστώ

Για τις επιληπτικές κρίσεις, οι οποίες της εμφανίστηκαν όταν ήταν μόλις 18 ετών, μίλησε η Θωμαΐδα Απέργη στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» του Alpha το πρωί της Τρίτης (05/07). Η τραγουδίστρια τόνισε πως στην Ελλάδα, το συγκεκριμένο θέμα θεωρείται ταμπού ενώ δεν το μοιράστηκε νωρίτερα καθώς δεν ένιωθε έτοιμη. Ειδικότερα, η Θωμαΐδα Απέργη σημείωσε πως «επειδή στην Ελλάδα είναι ταμπού, δεν ήθελα να το μοιραστώ και δεν ήμουν έτοιμη, τώρα όμως είναι κάτι το οποίο είναι αδρανές. Εδώ και 12 χρόνια με ταλαιπωρούσε. Είχα επιληπτικές κρίσεις και η δική μου μορφή ήταν αρκετά δύσκολη και μπορώ πλέον εδώ και δύο χρόνια να μιλάω ανοιχτά γι’ αυτό, γιατί ξεκουράστηκα αρκετά». «Ξεκίνησε η πρώτη κρίση

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»